See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów i wyrobów medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów i wyrobów medycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określony został w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 17/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – Wyroby medyczne (A)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określony został w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1 – Wyroby medyczne (A)
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Gąbka
Interne Kennung: Część nr 2 – Gąbka
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – Wyroby medyczne (B)
Interne Kennung: Część nr 3 – Wyroby medyczne (B)
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 – Kompresy i inne materiały opatrunkowe i medyczne
Interne Kennung: Część nr 4 – Kompresy i inne materiały opatrunkowe i medyczne
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 – Wyroby medyczne (C)
Interne Kennung: Część nr 5 – Wyroby medyczne (C)
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 – Wyroby medyczne (D)
Interne Kennung: Część nr 6 – Wyroby medyczne (D)
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 – Strzykawki, igły i różne materiały medyczne
Interne Kennung: Część nr 7 – Strzykawki, igły i różne materiały medyczne
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 – Wyroby medyczne (E)
Interne Kennung: Część nr 8 – Wyroby medyczne (E)
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 – Materiały opatrunkowe (A)
Interne Kennung: Część nr 9 – Materiały opatrunkowe (A)
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 – Materiały opatrunkowe (B)
Interne Kennung: Część nr 10 – Materiały opatrunkowe (B)
616057-2026 - Competition
Poland – Medical consumables – Dostawa materiałów i wyrobów medycznych
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 17/ZP/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1 – Wyroby medyczne (A)
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2 – Gąbka
Internal identifier: Część nr 2 – Gąbka
Lot: LOT-0003
Title: Część nr 3 – Wyroby medyczne (B)
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Title: Część nr 5 – Wyroby medyczne (C)
Lot: LOT-0006
Title: Część nr 6 – Wyroby medyczne (D)
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Title: Część nr 8 – Wyroby medyczne (E)
Lot: LOT-0009
Lot: LOT-0010