See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Extern Wagenparkbeheer 2021 - Perceel 1
Beschreibung: De Opdracht omvat de levering van extern beheer van het Wagenpark. Hieronder valt de invulling van het administratieve beheer en de regierol op de uitvoering van ROB van voertuigen. Daaronder valt voor de Politie ook de benodigde additionele dienstverlening voor de toewijzing en uitvoering van het ROB van dat deel van de voertuigen van de Politie, waarbij in een andere overeenkomst niet in ROB was voorzien. Tot slot valt ook de levering van pechhulp onder de gevraagde dienstverlening van Perceel 1.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50111100 Fuhrparkverwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen, 50111000 Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks, 50111110 Unterstützungsdienste für Fahrzeugparks, 50118000 Automobil-Pannendienste
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50111100 Servicios de gestión de parque de vehículos
Clasificación adicional (cpv): 50100000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo, 50111000 Servicios de administración, reparación y mantenimiento de parque de vehículos, 50111110 Servicios de soporte de parque de vehículos, 50118000 Servicios de auxilio de automóviles en carretera
5. Lote
Lote: LOT-0000