2. Verfahren
Verfahren
Titel: Preparat enzymatyczny z zawartością fitazy
Beschreibung: Preparat enzymatyczny z zawartością fitazy w ilości 50 kg. Parametry techniczne i jakościowe: - zawierający termostabilną (minimum 95% aktywność w temperaturze 950C) fitazę w ilości 5000FTU/kg, - przeznaczony do stosowania w mieszankach dla prosiąt odsadzonych, tuczników i macior, - z dołączoną etykietą w języku polskim. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Do każdej dostawy należy dołączyć atest jakości produktu. Na potwierdzenie informacji w/w parametrów jakościowych produktu Zamawiający wymaga załączenia do oferty przedmiotowego środka dowodowego. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Interne Kennung: 241/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24965000 Enzyme
5. Los
Los: LOT-0001