2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba 5G sítě včetně zajištění konektivity a podpory dodané sítě
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je: a) výstavba a provoz privátní 5G sítě (5G MPN), dle specifikace uvedené v Příloze č. 3 – Technická specifikace předmětu plnění, b) bezplatný záruční servis pro všechny dodané prvky, dle záručních podmínek specifikovaných zadávací dokumentací, c) garance pozáručního servisu 5G sítě včetně příslušenství, po dobu minimálně 5 let, dle servisních podmínek specifikovaných v Příloze č. 5 – Návrh smlouvy o dílo.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32410000 Lokales Netz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32412120 Intranet, 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Výstavba 5G sítě včetně zajištění konektivity a podpory dodané sítě
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen