616083-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – NZP.271.115.2026 Dostawa wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNZP.271.115.2026 Dostawa wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi. Przedmiot zamówienia obejmuje 1 pakiet. Oferta może zostać złożona na wszystkie lub wybrane pakiety. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Zamawiający określił szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, który musi zostać spełniony przez oferowany przedmiot zamówienia w treści załącznika nr 2 do SWZ oraz we wzorze umowy.
Vorherige Bekanntmachung466929-2026
Interne KennungNZP.271.115.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensUzasadnienie procedury przyspieszonej: W przedmiotowym postępowaniu ze względu na szybkie zabezpieczenie CENTRUM w specjalistyczny sprzęt niezbędny do ratowania życia w nagłych przypadkach. Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenia terminu składania ofert. Ze względu na doniosłą funkcję społeczną Zamawiającego, który jest największym Wojewódzkim Wielospecjalistycznym Centrum Onkologii i Traumatologii w województwie łódzkim, Zamawiający w sposób szczególnie restrykcyjny podchodzi do zapewnienia płynności dostaw, w tym zwłaszcza w odniesieniu do produktów leczniczych, wyrobów medycznych oraz wszelkich innych towarów związanych z leczeniem pacjentów. Skrócenie minimalnego terminu składania ofert jest uzasadnione ze względu na konieczność ochrony interesów majątkowych Zamawiającego, które mogą doznać uszczerbku w przypadku zbyt długiego oczekiwania na zakończenie procedury przetargowej.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 1
Beschreibungpoz. 1 ZESTAW TOE poz. 2 Dren Ulmera poz. 3 Zgłębnik żołądkowy poz. 4 Cewnik Pezzera poz. 5 Igła do pobierania i rozpuszczania leków poz. 6 Wkręcana końcówka zabezpieczająca do strzykawek typu Combi Stoper poz. 7 Worek do moczu jednodniowy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne KennungPakiet nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Opcja polega na zwiększeniu ilości zamawianego towaru do maksymalnych ilości wskazanych w załączniku nr 2 do SWZ. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.