See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Project: Vorselaar, Lepelstraat vervangingsbouw - ontwerpteam
Beschreibung: Woonmaatschappij LeefGoed zoekt een ontwerpteam aan te stellen voor de realisatie van een nieuw woningproject voor sociale huisvesting, inclusief omgevingsaanleg. Het doel van dit project is het ontwikkelen van een ontwerp voor zowel de woningen, appartementen en duplexen en bijbehorende buitenruimte, met speciale aandacht voor toekomstige duurzame energievoorziening door aansluiting op het nog te ontplooien warmtenet van de gemeente Vorselaar. Het ontwerp Vorselaar, Lepelstraat 1-3-5 en 7 bestaat uit de afbraak van 2 bestaande woningen en een handelspand. Deze woningen wenst LeefGoed te vervangen door ondergrondse parkeerplaatsen, fietsenstallingen en een technisch lokaal en bovengronds 9 woningen en 20 appartementen. In totaal 29 woonéénheden: 9 woningen grenzend aan Merellaan en 20 appartementen grenzend aan Lepelstraat. Er is geen standpunt van de gemeente Vorselaar omtrent dit aantal. Planning selectie- en gunningsprocedure: • Publicatie: dinsdag 02/12/2025 • Indienen kandidatuur selectieprocedure: dinsdag 13/01/2026 om 10u • Stellen van vragen over de selectieprocedure ten laatste op dinsdag 23/12/2025 • Beoordeling en selectie kandidaten tegen dinsdag 27/01/2026 • Na de selectieprocedure zal er een plaatsbezoek met beperkte toelichting georganiseerd worden door de huisvestingsmaatschappij voor de geselecteerden. Dit zal doorgaan op dinsdag 3 februari 2026 om 10u, aanwezigheid is verplicht voor de geselecteerde kandidaten (ontbindende voorwaarde) • Offerte in te dienen minimum 40 dagen na bekendmaking selectie. • Presentatie ± 10 dagen na indienen offerte. • Het exacte tijdstip voor indienen gunningsfase en presentatie worden medegedeeld in de selectiebrief. • doelstelling: gunning door bestuursorgaan eind april 2026 Indicatieve planning verder projectverloop: (wijziging planning kan geen basis vormen voor aanspraken op extra ereloon) • Aanstellen ontwerpteam: mei 2026 • VMSW en gemeente schetsontwerp goedkeuring om 10u: september 2026 • VMSW en gemeente voorontwerp goedkeuring: januari 2027 • Indienen omgevingsvergunning: april 2027 • VMSW uitvoeringsdossier goedkeuring: december 2027 • Start der werken: juni 2028 • Einde der werken: december 2030 Dit ontwerpteam neemt volgende studies op: zie bijlage " overeenkomst bouwheer - ontwerpteam".
Interne Kennung: PPP203-886/6261/2025-886
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-886_1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PPP203-886/6261/2025-886
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71221000 Servicios de arquitectura para edificios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 2025-886_1