See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych, żarówek oraz ogumienia do pojazdów w roku 2026, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, wymaganiami oraz na warunkach i w ilościach określonych dokumentacją zamówienia przez Zamawiającego. Opis i liczba części zamówienia: Liczba zadań: 3 zadanie nr 1 – Dostawa części zamiennych do pojazdów zadanie nr 2 – Dostawa żarówek zadanie nr 3 – Dostawa ogumienia Zakres przedmiotu zamówienia: zadanie nr 1: Dostawa części zamiennych do pojazdów: 240 pozycji asortymentowych, składających się m.in. na kpl. klocków hamulcowych przód do OPEL INSIGNIA – 3 szt.; kpl. klocków hamulcowych tył do OPEL INSIGNIA – 2 szt.; osłona przegubu zewnętrznego do MAN SYN1E TGE – 4 szt.; łącznik drążka stabilizatora do OPEL VIVARO 2.0 CTDI – 12 szt. (..) zadanie nr 2: Dostawa żarówek: 30 pozycji asortymentowych, składających się m.in. na: żarówka H4 12V 60/55W – 150 szt.; żarówka H7 12V 55W – 100 szt.; żarówka biała BA15s 12V 21W – 100 szt.; żarówka biała BAY15D 12V 21/5W – 100 szt. (..) zadanie nr 3: Dostawa ogumienia: 8 pozycji asortymentowych, składających się m.in na: opona całoroczna 255/100R16 do IVECO SANIT – 10 szt.; opona całoroczna 255/70R16 do FORD RANGER – 15 szt.; opona letnia 215/70RC do Fiat Ducato – 5 szt. (..). Miejsce dostawy: magazyn Służby Czołgowo-Samochodowej, ul. Bema 3, 86-300 Grudziądz Wymagania ogólne dla oferowanego przedmiotu zamówienia: 1) Wykonawca winien dostarczyć przedmiot zamówienia nowy, nieużywany, nieregenerowany, w kategorii pierwszej. Przedmiot zamówienia winien spełniać wymagania jakościowe określone w dokumentacji technicznej producenta danego wyrobu. Przedmiot zamówienia winien być wykonany zgodnie z dokumentacją techniczną i wymaganiami technicznymi opracowanymi przez producenta danego typu pojazdu. 2) Dostarczone wyroby muszą być opakowane w sposób zapewniający zachowanie ich właściwości jakościowych oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas transportu i przechowywania w warunkach magazynowych. Opakowanie winno być opisane w sposób umożliwiający jednoznaczną identyfikację dostarczonego produktu. 3) Oferowany przedmiot zamówienia winien być zgodny z wymaganiami i parametrami określonymi przez Zamawiającego. 4. Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia 24-miesięcznej gwarancji na przedmiot zamówienia wyszczególniony w zadaniu nr 1, 2 i 3 liczony od daty protokolarnego odbioru przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 72/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa części zamiennych do pojazdów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do pojazdów, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, wymaganiami oraz na warunkach i w ilościach określonych dokumentacją zamówienia przez Zamawiającego. Zakres przedmiotu zamówienia: zadanie nr 1: Dostawa części zamiennych do pojazdów: 240 pozycji asortymentowych, składających się m.in. na kpl. klocków hamulcowych przód do OPEL INSIGNIA – 3 szt.; kpl. klocków hamulcowych tył do OPEL INSIGNIA – 2 szt.; osłona przegubu zewnętrznego do MAN SYN1E TGE – 4 szt.; łącznik drążka stabilizatora do OPEL VIVARO 2.0 CTDI – 12 szt. (..) Miejsce dostawy: zadanie nr 1: magazyn Służby Czołgowo-Samochodowej, ul. Bema 3, 86-300 Grudziądz
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa żarówek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa żarówek, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, wymaganiami oraz na warunkach i w ilościach określonych dokumentacją zamówienia przez Zamawiającego. Zakres przedmiotu zamówienia: zadanie nr 2: Dostawa żarówek: 30 pozycji asortymentowych, składających się m.in. na: żarówka H4 12V 60/55W – 150 szt.; żarówka H7 12V 55W – 100 szt.; żarówka biała BA15s 12V 21W – 100 szt.; żarówka biała BAY15D 12V 21/5W – 100 szt. (..) Miejsce dostawy: magazyn Służby Czołgowo-Samochodowej, ul. Bema 3, 86-300 Grudziądz
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa ogumienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ogumienia, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, wymaganiami oraz na warunkach i w ilościach określonych dokumentacją zamówienia przez Zamawiającego. Zakres przedmiotu zamówienia: zadanie nr 3: Dostawa ogumienia: 8 pozycji asortymentowych, składających się m.in na: opona całoroczna 255/100R16 do IVECO SANIT – 10 szt,; opona całoroczna 255/70R16 do FORD RANGER – 15 szt.; opona letnia 215/70R15C do Fiat Ducato – 5 szt. (..). Miejsce dostawy: magazyn Służby Czołgowo-Samochodowej, ul. Bema 3, 86-300 Grudziądz
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge