616104-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – 08/PN/2026 - Zakup urządzeń medycznych do Poradni Specjalistycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II w ramach projektu FEnIKS.06.01_IP.03-0023/25 – (Poradnie: Urologiczna, Reumatologiczna, Ortopedyczna), Zadanie 1
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel08/PN/2026 - Zakup urządzeń medycznych do Poradni Specjalistycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II w ramach projektu FEnIKS.06.01_IP.03-0023/25 – (Poradnie: Urologiczna, Reumatologiczna, Ortopedyczna), Zadanie 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest „06/PN/2026 - Zakup urządzeń dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II w ramach projektu FEnIKS.06.01_IP.03-0023/25”-zadanie 1. Zamówienie jest podzielone na 6 części i obejmuje dostawę: Część 1 Aparat USG - 1 szt. Część 2 Aparat USG – 1 szt. Część 3 Aparat do badań urodynamicznych - 1 szt. Część 4 Stół zabiegowy - 1 szt Część 5 Zestaw toru wizyjnego wraz z endoskopami i ureterorenoskopami - 1 szt. Część 6 Diatermia - 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu jest podany w załącznik nr 2 – Formularz asortymentowo-cenowy - Szczegółowe parametry techniczne
Vorherige Bekanntmachung359505-2026
Interne Kennung08/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 Aparat USG - 1 szt.
Beschreibung___ wykaz oświadczeń, podmiotowych i przedmiotowych środków dowodowych zawarty jest w Rozdziale VII SWZ ___ Zamawiający, zgodnie z art. 139 Ustawy Pzp., przewiduje odwróconą kolejność czynności, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 Aparat USG – 1 szt.
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 Aparat do badań urodynamicznych - 1 szt.
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 Stół zabiegowy - 1 szt
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 Zestaw toru wizyjnego wraz z endoskopami i ureterorenoskopami - 1 szt.
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 Diatermia - 1 szt.