61611-2026 - Ergebnis
Tschechien – Softwaretests – SLUŽBY IT TESTOVÁNÍ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSLUŽBY IT TESTOVÁNÍ
BeschreibungPředmětem tohoto zadávacího řízení je sjednání Rámcové dohody obsahující smluvní podmínky pro plnění jednotlivých dílčích zakázek na zajištění služby v oblasti testování informačních systémů včetně integračních a backendových částí . Rámcová dohoda bude uzavřena s maximálně třemi (3) Účastníky. Zadavatel bude na základě rámcové dohody, způsobem tam uvedeným, objednávat plnění vždy v čase a v rozsahu dle své aktuální potřeby. Zadavatel není povinen plnění z rámcové dohody čerpat.
Vorherige Bekanntmachung44800-2022
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72254000 Softwaretests
5. Los
LosLOT-0002
Interne Kennung1