See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Illegális hulladék elszállítása 2026.
Beschreibung: „Tiszta Ország Program keretében illegális hulladékok elszállítása, kezelése a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kormányhivatal illetékességi területén 2026” címmel Kormányhivatal által foganatosított végrehajtások során Győr-Moson-Sopron vármegyében található ingatlanokon ismeretlenek által illegálisan elhelyezett különböző hulladék azonosítóval rendelkező hulladékok gyűjtése, rakodása, szállítása és kezelése vagy kezelőnek történő átadása az elszállított hulladék a hulladékról szóló 2012. évi CLXXXV. törvény vonatkozó paragrafusai szerinti dokumentálásával. Vállalkozó feladatát képezi a hulladékok helyszíni összegyűjtése, szükség esetén annak szelektálása, rakodása kézi vagy gépi erővel, valamint a hulladékok mérlegelése. Szerződés típusa: egy ajánlattevővel kötött keretmegállapodás A keretmegállapodásból való lehívás a Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pontja alapján, közvetlen megrendelés útján történik.
Vorherige Bekanntmachung: 208926-2026
Interne Kennung: EKR000496032026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Építési – és bontási hulladékok
Beschreibung: A Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pontja szerinti keretmegállapodás keretében nyertes ajánlattevő feladata a hulladékjegyzékről szóló 72/2013. (VIII. 27.) VM rendelet szerinti besorolású alábbi hulladékok gyűjtése, rakodása, elszállítása, kezelése vagy kezelőnek történő átadása, az elszállított hulladék a hulladékról szóló 2012. évi CLXXXV. törvény vonatkozó paragrafusai szerinti dokumentálásával: Települési hulladékok: Azonosító kód Hulladék megnevezése 17 01 01 Beton 17 01 02 Tégla 17 01 03 Cserép és kerámia 17 01 07 Beton, tégla, cserép és kerámia frakció vagy azok keveréke, amely különbözik a 17 01 06-tól 17 03 02 Bitumen keverék, amely különbözik a 17 03 01-től 17 09 04 Kevert építési-bontási hulladék, amely különbözik a 170901-től a 170902-től, 170903-tól 17 06 05* Azbesztet tartalmazó építőanyag 17 09 03* Veszélyes anyagokat tartalmazó egyéb építési-bontási hulladék (ideértve a kevert hulladékot is) A hulladék rakodás, szállítás megrendelési típusait 5, tömegükben eltérő kategóriára osztotta ajánlatkérő. Az 1-2. kategóriába a kisebb mennyiségű, egyszerűen elszállítható hulladékok tartoznak. A 3., vagy attól magasabb mennyiségi kategóriába tartozó hulladékok esetén, a szállításukhoz alkalmazható gépjármű kategóriákat vette figyelembe ajánlatkérő. 1. kategória (pl.: 1-2 zsák vagy annál kevesebb hulladék esetén) ≤50 kg 2. kategória ≥51-100 kg 3. kategória: Áruszállító gépkocsik, legfeljebb 3,5 t műszakilag megengedett legnagyobb össztömeggel. ≥101-1500 kg-ig 4. kategória: Áruszállító gépkocsik, több mint 3,5 t, de legfeljebb 12 t műszakilag megengedett legnagyobb össztömeggel. ≥1501-10.000 kg-ig 5. kategória: Áruszállító gépkocsik, több mint 12 t műszakilag megengedett legnagyobb össztömeggel. ≥10.001-500.000 kg-ig Keretösszeg: nettó 130 000 000 Ft Nyertes ajánlattevő feladatai: • a hulladékok gépi és/vagy szükség esetén kézi rakodása, szükség szerinti szelektálása, szállítása és a hulladékazonosító kód szerint engedéllyel rendelkező kezelőnek történő átadása, vagy elsősorban hasznosítása, ennek hiányában ártalmatlanítása, valamint a szerződésben meghatározott feladatok dokumentálása a hulladékról szóló 2012. évi CLXXXV. törvény vonatkozó előírásai szerint, • nyertes ajánlattevő felelős a hulladék rendeltetési helyére történő biztonságos eljutásáért, • nyertes ajánlattevő a tevékenységével érintett hulladékokról típus szerint a telephelyén nyilvántartást vezet meghatározott módon tartalommal, • a hulladék elszállítását követően hulladékmentes felszín kialakítása, • fotódokumentáció készítése a munkálatok befejeztével a megtisztított területről.
Interne Kennung: EKR000496032026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Los: LOT-0002
Titel: Települési és gumi hulladékok
Beschreibung: A Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pontja szerinti keretmegállapodás keretében nyertes ajánlattevő feladata a hulladékjegyzékről szóló 72/2013. (VIII. 27.) VM rendelet szerinti besorolású alábbi hulladékok gyűjtése, rakodása, elszállítása, kezelése vagy kezelőnek történő átadása, az elszállított hulladék a hulladékról szóló 2012. évi CLXXXV. törvény vonatkozó paragrafusai szerinti dokumentálásával: Települési hulladékok: Azonosító kód Hulladék megnevezése 16 01 03 Hulladékká vált gumiabroncsok 20 03 01 Egyéb települési hulladék, ideértve a vegyes települési hulladékot is 20 03 07 Lomhulladék 20 02 01 Biológiailag lebomló hulladék 20 01 36 Kiselejtezett elektromos és elektronikus berendezések, amelyek különböznek a 20 01 21-től, a 20 01 23-tól és a 20 01 35-től A hulladék rakodás, szállítás megrendelési típusait 5, tömegükben eltérő kategóriára osztotta ajánlatkérő. Az 1-2. kategóriába a kisebb mennyiségű, egyszerűen elszállítható hulladékok tartoznak. A 3., vagy attól magasabb mennyiségi kategóriába tartozó hulladékok esetén, a szállításukhoz alkalmazható gépjármű kategóriákat vette figyelembe ajánlatkérő. 1. kategória (pl.: 1-2 zsák vagy annál kevesebb hulladék esetén) ≤50 kg 2. kategória ≥51-100 kg 3. kategória: Áruszállító gépkocsik, legfeljebb 3,5 t műszakilag megengedett legnagyobb össztömeggel. ≥101-1500 kg-ig 4. kategória: Áruszállító gépkocsik, több mint 3,5 t, de legfeljebb 12 t műszakilag megengedett legnagyobb össztömeggel. ≥1501-10.000 kg-ig 5. kategória: Áruszállító gépkocsik, több mint 12 t műszakilag megengedett legnagyobb össztömeggel. ≥10.001-500.000 kg-ig Keretösszeg: nettó 70 000 000 Ft Nyertes ajánlattevő feladatai: • a hulladékok gépi és/vagy szükség esetén kézi rakodása, szükség szerinti szelektálása, szállítása és a hulladékazonosító kód szerint engedéllyel rendelkező kezelőnek történő átadása, vagy elsősorban hasznosítása, ennek hiányában ártalmatlanítása, valamint a szerződésben meghatározott feladatok dokumentálása a hulladékról szóló 2012. évi CLXXXV. törvény vonatkozó előírásai szerint, • nyertes ajánlattevő felelős a hulladék rendeltetési helyére történő biztonságos eljutásáért, • nyertes ajánlattevő a tevékenységével érintett hulladékokról típus szerint a telephelyén nyilvántartást vezet meghatározott módon tartalommal, • a hulladék elszállítását követően hulladékmentes felszín kialakítása, • fotódokumentáció készítése a munkálatok befejeztével a megtisztított területről.
Interne Kennung: EKR000496032026/2