2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż energii elektrycznej do obiektów Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do 58 obiektów (punktów odbioru energii – PPE) Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.
Interne Kennung: WZF.2380.35.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do 58 obiektów (punktów odbioru energii – PPE) Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Przewidywana ilość dostarczanej energii elektrycznej w okresie dostawy (od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r.) wynosi 2 720,00 MWh, w tym: - 13 punktów odbioru w taryfie C21 i zużyciem 1 885,00 MWh, - 45 punktów odbioru w taryfie C11 i zużyciem 835,00 MWh. 55 punktów odbioru znajduje się na terenie działania OSD Tauron Dystrybycja S.A. Oddział w Opolu, natomiast 3 punkty odbioru znajdują się na terenie działania OSD Tauron Dystrybucja S.A. Oddział w Częstochowie.