2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém - Dny zdraví
Beschreibung: Předmětem dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS je zajištění služeb s cílem zlepšování zdravotního stavu pojištěnců, zaměstnanců firem a institucí, stejně jako členů profesních či zájmových skupin. Součástí předmětu plnění bude zejména: - prezentace ZP MV ČR; - edukace a zvyšování zdravotní gramotnosti v oblasti preventivních prohlídek a. screeningů; - preventivní služby zaměřené na předcházení onemocnění a jeho včasné rozpoznání mimo zdravotnická zařízení - měření krevního tlaku, měření krevní glykémie, měření cholesterolu a saturace krve kyslíkem; - první pomoc; - dermatologie – vyšetření znamének; - vyšetření zraku; - dentální hygiena; - podiatrické vyšetření; - fyzioterapie; - služby - zdravá záda, tejpování, ergonomie; - masáže; - výživové poradenství a měření skladby těla poskytované nutričním terapeutem; - výživové poradenství a měření skladby těla poskytované výživovým poradcem/specialistou.
Interne Kennung: ZPMV/0934538/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamický nákupní systém bude zadán podle § 138 odst. 1 s použitím pravidel pro užší řízení ve smyslu § 58 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80560000 Ausbildung in Gesundheitsschutz und erster Hilfe, 85160000 Dienstleistungen von Optikern, 85130000 Dienstleistungen von Zahnarztpraxen und zugehörige Dienstleistungen, 98330000 Dienstleistungen von Einrichtungen für das körperliche Wohlbefinden, 98333000 Massagedienste, 85312320 Beratungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS je zajištění služeb s cílem zlepšování zdravotního stavu pojištěnců, zaměstnanců firem a institucí, stejně jako členů profesních či zájmových skupin. Součástí předmětu plnění bude zejména: -prezentace ZP MV ČR; -edukace a zvyšování zdravotní gramotnosti v oblasti preventivních prohlídek a. screeningů; -preventivní služby zaměřené na předcházení onemocnění a jeho včasné rozpoznání mimo zdravotnická zařízení - měření krevního tlaku, měření krevní glykémie, měření cholesterolu a saturace krve kyslíkem; -první pomoc; -dermatologie – vyšetření znamének; -vyšetření zraku; -dentální hygiena; -podiatrické vyšetření; -fyzioterapie; -služby - zdravá záda, tejpování, ergonomie; -masáže; -výživové poradenství a měření skladby těla poskytované nutričním terapeutem; -výživové poradenství a měření skladby těla poskytované výživovým poradcem/specialistou.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85130000 Dienstleistungen von Zahnarztpraxen und zugehörige Dienstleistungen, 80560000 Ausbildung in Gesundheitsschutz und erster Hilfe, 85160000 Dienstleistungen von Optikern, 98330000 Dienstleistungen von Einrichtungen für das körperliche Wohlbefinden, 98333000 Massagedienste, 85312320 Beratungsdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v zadávací dokumentaci nevyhrazuje žádnou změnu závazku.