2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu serwerowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i przeniesienie na własność na rzecz Zamawiającego Urządzeń szczegółowo określonych w Załączniku nr 1 do SWZ, wraz z udzieleniem lub zapewnieniem przez Wykonawcę gwarancji oraz świadczenie lub zapewnienie w jej ramach serwisu gwarancyjnego na dostarczone Urządzenia i Oprogramowanie, zgodnie z poniższym zestawieniem: ZAMÓWIENIE PODSTAWOWE 1. Serwer typu 1 - 6 sztuk 2. Serwer typu 2 - 4 sztuki 3. Serwer typu 3 - 4 sztuki PRAWO OPCJI 4. Serwer typu 1 - 2 sztuki 5. Serwer typu 2 - 4 sztuki 6. Serwer typu 3 - 4 sztuki 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 368000-2026
Interne Kennung: ZZOSE.2611.17.2026.260.MPU[CROPT]
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 5. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji: 1) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji poprzez złożenie Wykonawcy oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji. 2) Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji zostanie złożone w formie pisemnej na adres Wykonawcy określony w komparycji Umowy albo elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym na adres email osoby wskazanej do kontaktu ze Strony Wykonawcy. 3) Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji złożone zostanie nie później niż w terminie 3 Dni roboczych od dnia zawarcia Umowy. Dopuszczalne jest złożenie oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji wraz z zawarciem Umowy. 4) W ramach oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający może zamówić dowolną liczbę Urządzeń objętych zamówieniem opcjonalnym określonych w SOPZ. 5) Skorzystanie z prawa opcji jest uprawnieniem, a nie obowiązkiem Zamawiającego; nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie będzie stanowiło podstawy do roszczeń Wykonawcy z tego tytułu. 6) Realizacja przedmiotu Umowy w zakresie dotyczącym prawa opcji odbywa się na warunkach określonych Umową w szczególności w zakresie odbiorów i odpowiedzialności Wykonawcy, o ile Umowa nie stanowi inaczej.