See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów leczniczych i substancji farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych i substancji farmaceutycznych w ilościach i asortymencie wyszczególnionym w załączniku nr 4 do SWZ zgodnie z zamówieniami cząstkowymi składanymi sukcesywnie przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Dostawy produktów leczniczych i substancji farmaceutycznych
Los: LOT-0002
Titel: 2. Dostawy produktów leczniczych i substancji farmaceutycznych
Los: LOT-0003
Titel: 3. Dostawy produktów leczniczych i substancji farmaceutycznych
Los: LOT-0004
Titel: 4. Dostawy produktów leczniczych i substancji farmaceutycznych
Los: LOT-0005
Titel: 5. Dostawy produktów leczniczych i substancji farmaceutycznych
Los: LOT-0006
Titel: 6. Dostawy produktów leczniczych i substancji farmaceutycznych
Los: LOT-0007
Titel: 7. Dostawy produktów leczniczych i substancji farmaceutycznych
Los: LOT-0008
Titel: 8. Dostawy produktów leczniczych i substancji farmaceutycznych
Los: LOT-0009
Titel: 9. Dostawy produktów leczniczych i substancji farmaceutycznych
Los: LOT-0010
Titel: 10. Dostawy produktów leczniczych i substancji farmaceutycznych
Los: LOT-0011
Titel: 11. Dostawy produktów leczniczych i substancji farmaceutycznych
Los: LOT-0012
Titel: 12. Dostawy produktów leczniczych i substancji farmaceutycznych
Los: LOT-0013
Titel: 13. Dostawy produktów leczniczych i substancji farmaceutycznych
Los: LOT-0014
Titel: 14. Dostawy produktów leczniczych i substancji farmaceutycznych
Los: LOT-0015
Titel: 15. Dostawy produktów leczniczych i substancji farmaceutycznych
Los: LOT-0016
Titel: 16. Dostawy produktów leczniczych i substancji farmaceutycznych
Los: LOT-0017
Titel: 17. Dostawy produktów leczniczych i substancji farmaceutycznych
Los: LOT-0018
Titel: 18. Dostawy produktów leczniczych i substancji farmaceutycznych
Los: LOT-0019
Titel: 19. Dostawy produktów leczniczych i substancji farmaceutycznych
Los: LOT-0020
Titel: 20. Dostawy produktów leczniczych i substancji farmaceutycznych
Los: LOT-0021
Titel: 21. Dostawy produktów leczniczych i substancji farmaceutycznych
Los: LOT-0022
Titel: 22. Dostawy produktów leczniczych i substancji farmaceutycznych
Los: LOT-0023
Titel: 23. Dostawy produktów leczniczych i substancji farmaceutycznych
Los: LOT-0024
Titel: 24. Dostawy produktów leczniczych i substancji farmaceutycznych
Los: LOT-0025
Titel: 25. Dostawy produktów leczniczych i substancji farmaceutycznych
Los: LOT-0026
Titel: 26. Dostawy produktów leczniczych i substancji farmaceutycznych
Los: LOT-0027
Titel: 27. Dostawy produktów leczniczych i substancji farmaceutycznych
Los: LOT-0028
Titel: 28. Dostawy produktów leczniczych i substancji farmaceutycznych