616159-2026 - Ergebnis
Belgien – Pipelines – Raamovereenkomst Levering, engineering en installatie procesinstallaties BBEPP
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst Levering, engineering en installatie procesinstallaties BBEPP
BeschreibungKandidaatstelling voor Meerjarige ( 4 jaar) raamovereenkomst met meerdere opdrachtnemers ( max 3) voor de levering, engineering en installatie van procesinstallaties voor de Pilot Plant. BBEPP is hiervoor op zoek naar partners die: • In staat zijn om process-installaties in 3D te ontwerpen op basis van een aangeleverde P&ID • BBEPP kunnen assisteren bij de selectie van de relevante instrumentatie • deze process-installaties vervolgens kunnen fabriceren, rekening houden met de normen van hygiënisch ontwerp • deze process-installaties ten slotte ter plaatse kunnen aansluiten en BBEPP kunnen helpen met de indienststelling Valt buiten de opdracht: • Elektrische installatie en bedrading • Automatisatie Het budget wordt geraamd op maximum 8.000.000 € excl BTW. CPV code: 44161000-6 Pijpleidingen
Interne KennungBBEPP-2024-JV-0115-787
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44161000 Pipelines
5. Los
LosLOT-0001
TitelBBEPP-2024-JV-0115-787 - 1
BeschreibungMeerjarige raamovereenkomst ( 4 jaar) in 1 perceel met meerdere opdrachtnemers ( maximum 3) van werken voor het uitvoeren van process piping werken voor de Pilot Plant.
Interne Kennung1
616159-2026 - Resultados
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoBBEPP-2024-JV-0115-787
Tipo de procedimientoNegociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 44161000 Conducciones
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloBBEPP-2024-JV-0115-787 - 1
Identificador interno1