2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa transformatorów uziemiających, dławików gaszących, regulatorów prądu dławika dla potrzeb PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów
Beschreibung: Dostawa obejmuje • dostawa transformatora uziemiającego o mocy potrzeb własnych 100 kVA, moc kompen-sacji 2727 kvar, dopasowanej do współpracującego dławika, w wykonaniu olejowym – 2 szt., • dostawa i montaż dławika gaszącego z regulacją nadążną w zakresie 30-300 A, mocy kom-pensacji 2727 kvar, w wykonaniu olejowym – 2 szt., • dostawa transformatora uziemiającego o mocy potrzeb własnych 100 kVA, moc kompen-sacji 2454 kvar, dopasowanej do współpracującego dławika, w wykonaniu olejowym – 12 szt., • dostawa dławika gaszącego z regulacją nadążną w zakresie 27-270 A, mocy kompensacji 2454 kvar, w wykonaniu olejowym – 12 szt., • dostawa transformatora uziemiającego o mocy potrzeb własnych 100 kVA, moc kompen-sacji 1818 kvar, dopasowanej do współpracującego dławika, w wykonaniu olejowym – 6 szt. • dostawa dławika gaszącego z regulacją nadążną w zakresie 20-200 A, mocy kompensacji 1818 kvar, w wykonaniu olejowym – 6 szt. • dostawa regulatora dławika nadążnego do współpracy z zamawianymi dławikami – 20 szt.
Interne Kennung: POST/DYS/OR/GZ/02879/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31172000 Spannungswandler
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 4.2 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierają dokumenty zamówienia
616166-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: POST/DYS/OR/GZ/02879/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31172000 Voltage transformers
5. Lot
Lot: LOT-0001