2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Udzielenie kredytu długoterminowego na pokrycie planowanego deficytu budżetu Gminy Zawichost w 2026 roku oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów i pożyczek”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi bankowej polegającej na udzieleniu w 2026 roku kredytu długoterminowego w kwocie 2.712.656,00 zł (słownie: dwa miliony siedemset dwanaście tysięcy sześćset pięćdziesiąt sześć złotych, 00/100) na pokrycie planowanego deficytu budżetu Gminy Zawichost w 2026 roku w wysokości 2.055.844,00 zł (słownie: dwa miliony pięćdziesiąt pięć tysięcy osiemset czterdzieści cztery złote, 00/100) oraz na spłatę zobowiązań z tytułu wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek w wysokości 656.812,00 zł (słownie: sześćset pięćdziesiąt sześć tysięcy osiemset dwanaście złotych, 00/100).
Interne Kennung: Fn.271.P.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001