616184-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Utworzenie w ramach Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej prowadzonej w Szpitalu Powiatowym w Gryfinie Sp. z o.o. Centrum Diagnostyki Obrazowej poprzez wymianę aparatu RTG i zakup aparatu Tomografu Komputerowego wraz ze zmianą sposobu użytkowania pomieszczeń
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtworzenie w ramach Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej prowadzonej w Szpitalu Powiatowym w Gryfinie Sp. z o.o. Centrum Diagnostyki Obrazowej poprzez wymianę aparatu RTG i zakup aparatu Tomografu Komputerowego wraz ze zmianą sposobu użytkowania pomieszczeń
Beschreibung1. Przedmiotem zadania jest kompleksowa realizacja przedsięwzięcia polegającego na opracowaniu dokumentacji projektowej, uzyskaniu wszelkich wymaganych uzgodnień oraz decyzji administracyjnych, wykonaniu niezbędnych prac adaptacyjnych, a następnie dostawie, montażu i uruchomieniu aparatu RTG oraz tomografu komputerowego wraz z konsolami dla techników i lekarzy, niezbędnym wyposażeniem, oprogramowaniem oraz systemem PACS/RIS. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy, stanowiące załącznik nr 6 do SWZ, formularz cenowy, stanowiący załącznik nr 2.1 do SWZ, Zestawienie minimalnych granicznych parametrów technicznych, stanowiące załącznik nr 1 do SWZ oraz Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU), stanowiący załącznik nr 13 do SWZ.
Interne KennungSZG.ZP.10.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33115000 Ausrüstung für Tomografie, 33124200 Ausrüstung für Röntgendiagnostik, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 45331220 Installation von Klimaanlagen, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 71220000 Architekturentwurf, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy, stanowiące załącznik nr 6 do SWZ, formularz cenowy, stanowiący załącznik nr 2.1 do SWZ, Zestawienie minimalnych granicznych parametrów technicznych, stanowiące załącznik nr 1 do SWZ oraz Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU), stanowiący załącznik nr 13 do SWZ.