616185-2026 - Ergebnis
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – Expert / Coach Transformatie en Contracten Juridisch - cluster SO
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelExpert / Coach Transformatie en Contracten Juridisch - cluster SO
BeschreibungJij bent van bouwen aan een wereldstad. Met jouw creativiteit en expertise op het gebied van erfpacht, vastgoed, grondzaken en gebiedsontwikkeling speel jij een belangrijke rol in de transformatie van Rotterdam. Als juridisch expert/coach ben je de inhoudelijke expert voor deze complexe en multidisciplinaire vraagstukken en kijk je hoe je invloed kan uitoefenen via de privaatrechtelijke weg; via de contracten van vastgoed van derden.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
LosLOT-0000
Optionen
Beschreibung der OptionenZie uitvraag
616185-2026 - Resultados
Países Bajos – Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal – Expert / Coach Transformatie en Contracten Juridisch - cluster SO
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoRestringido
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
LoteLOT-0000
Opciones
Descripción de las opcionesZie uitvraag