See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky náhradních dílů powerpacků řady 844 a 847
Beschreibung: Jedná se o společné zadání zadavatelů ČD, a.s. a DPOV, a.s. Předmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcových dohod ve smyslu § 131 Zákona, na jejichž základě bude jedinému vybranému dodavateli postupem vymezeným v Rámcových dohodách zadána veřejná zakázka na dodávky náhradních dílů powerpacků řady 844 a 847, podle předpokládaného množství MJ uvedeného v rámcových dohodách.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34312000 Motorenteile
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: viz Zadávací dokumentace
Interne Kennung: Rámcová dohoda na dodávky náhradních dílů powerpacků řady 844 a 847