616203-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa wyrobów leczniczych (programów lekowych) dla Szpitala Kolejowego im. dr med. Włodzimierza Roeflera przy ul. Warsztatowej 1 w Pruszkowie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyrobów leczniczych (programów lekowych) dla Szpitala Kolejowego im. dr med. Włodzimierza Roeflera przy ul. Warsztatowej 1 w Pruszkowie.
BeschreibungDostawa wyrobów leczniczych (programów lekowych) dla Szpitala Kolejowego im. dr med. Włodzimierza Roeflera przy ul. Warsztatowej 1 w Pruszkowie- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1- Wedolizumab
BeschreibungWedolizumab- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (pakiet 1)
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelPakiet 2- Infliximab
BeschreibungInfliximab- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (pakiet 2)
LosLOT-0003
TitelPakiet 3- Adalimumab
BeschreibungAdalimumab- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (pakiet 3)
LosLOT-0004
TitelPakiet 4- Ustekinumab
BeschreibungUstekinumab- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (pakiet 4)
LosLOT-0005
TitelPakiet 5- Glatirameri acetas
BeschreibungGlatirameri acetas- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (pakiet 5)
LosLOT-0006
TitelPakiet 6- Upadacitinib
BeschreibungUpadacitinib- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (pakiet 6)
LosLOT-0007
TitelPakiet 7- Tofacytynib
BeschreibungTofacytynib- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (pakiet 7)
LosLOT-0008
TitelPakiet 8- Ozanimod
BeschreibungOzanimod- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (pakiet 8)
LosLOT-0009
TitelPakiet 9- Filgotynib
BeschreibungFilgotynib- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (pakiet 9)
LosLOT-0010
TitelPakiet 10- Ustekinumab
BeschreibungUstekinumab- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (pakiet 10)
LosLOT-0011
TitelPakiet 11- Ustekinumab
BeschreibungUstekinumab- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (pakiet 11)
LosLOT-0012
TitelPakiet 12- Mirikizumab
BeschreibungMirikizumab- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (pakiet 12)
LosLOT-0013
TitelPakiet 13- Inflixymab
BeschreibungInflixymab- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (pakiet 13)
LosLOT-0014
TitelPakiet 14- Guselkumab
BeschreibungGuselkumab- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (pakiet 14)