See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst: overslag, transport en verwerking van GFT en overslag en transport van restafval
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de overslag en het transport van het groenten-, fruit- en tuinafval (GFT) afkomstig van Incovo en het restafval afkomstig van Incovo, Interza en Intradura alsook het aanstellen van een verwerker voor het groenten-, fruit- en tuinafval (GFT) afkomstig van Incovo.
Interne Kennung: 2026/YVDP/INCOVO-03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Overslag van het groenten-, fruit- en tuinafval (GFT) afkomstig van Incovo en het restafval afkomstig van Incovo, Interza en Intradura
Beschreibung: Overslag van het groenten-, fruit- en tuinafval (GFT) afkomstig van Incovo en het restafval afkomstig van Incovo, Interza en Intradura
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Transport van het groenten-, fruit- en tuinafval (GFT) afkomstig van Incovo
Beschreibung: Transport van het groenten-, fruit- en tuinafval (GFT) afkomstig van Incovo
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Transport van het restafval afkomstig van Incovo, Interza en Intradura
Beschreibung: Transport van het restafval afkomstig van Incovo, Interza en Intradura
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Aanstellen van een verwerker/verwerkingsinstallatie voor het groenten-, fruit- en tuinafval (GFT) afkomstig van Incovo
Beschreibung: Aanstellen van een verwerker/verwerkingsinstallatie voor het groenten-, fruit- en tuinafval (GFT) afkomstig van Incovo
Interne Kennung: 4