See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gazów medycznych, technicznych i ciekłych z dzierżawą urządzeń - 6 zadań
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa gazów medycznych, technicznych i ciekłych dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie w podziale na 6 części ( ZADANIA) obejmujące: ZADANIE 1 - DZIERŻAWA URZĄDZEŃ DO PODAŻY TLENKU AZOTU ORAZ BUTLI WRAZ Z ZAKUPEM TLENKU AZOTU ORAZ AKCESORIÓW ZADANIE 2 - ZAKUP MIESZANINY PODTLENKU AZOTU I TLENU W STOSUNKU 1:1 ORAZ AKCESORIÓW WRAZ Z DZIERŻAWĄ BUTLI ZADANIE 3 – GAZY MEDYCZNE ZADANIE 4 – GAZY TECHNICZNE ZADANIE 5 - GAZY SPRĘŻONE MEDYCZNE ZADANIE 6 – ARGON MEDYCZNY W BUTLACH
Interne Kennung: DZP-271-2-97/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: znaczne zwiększenie zużycia wybranych gazów i wykorzystania wcześniejszych umów przetargowych, konieczność zapewnienia ciągłości dostaw niezbędnych do udzielania świadczeń zdrowotnych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24100000 Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE 1- DZIERŻAWA URZĄDZEŃ DO PODAŻY TLENKU AZOTU ORAZ BUTLI WRAZ Z ZAKUPEM TLENKU AZOTU ORAZ AKCESORIÓW
Beschreibung: Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia i warunków realizacji szczegółowo opisano w SWZ
Interne Kennung: ZADANIE 1
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE 2- ZAKUP MIESZANINY PODTLENKU AZOTU I TLENU W STOSUNKU 1:1 ORAZ AKCESORIÓW WRAZ Z DZIERŻAWĄ BUTLI
Interne Kennung: ZADANIE 2
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE 3 - GAZY MEDYCZNE
Interne Kennung: ZADANIE 3
Los: LOT-0004
Titel: ZADANIE 4 - GAZY TECHNICZNE
Interne Kennung: ZADANIE 4
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
Los: LOT-0005
Titel: ZADANIE 5 - GAZY SPRĘŻONE MEDYCZNE
Interne Kennung: ZADANIE 5
Los: LOT-0006
Titel: ZADANIE 6 - ARGON MEDYCZNY W BUTLACH
Interne Kennung: ZADANIE 6
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DZP-271-2-97/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 24111500 Medical gases
Additional classification (cpv): 24100000 Gases
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: ZADANIE 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: ZADANIE 2
Lot: LOT-0003
Title: ZADANIE 3 - GAZY MEDYCZNE
Internal identifier: ZADANIE 3
Lot: LOT-0004
Title: ZADANIE 4 - GAZY TECHNICZNE
Internal identifier: ZADANIE 4
Main classification (cpv): 24100000 Gases
Lot: LOT-0005
Internal identifier: ZADANIE 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: ZADANIE 6