2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy artykułów biurowych i papieru dla jednostek organizacyjnych Politechniki Warszawskiej przez okres 24 miesięcy
Beschreibung: 3.3 Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów biurowych i papieru dla jednostek organizacyjnych Politechniki Warszawskiej przez okres 24 miesięcy, w podziale na części: Część I – sukcesywna dostawa artykułów biurowych; Część II – sukcesywna dostawa artykułów papierniczych; Część III – sukcesywna dostawa papieru do drukowania. oraz usługi w zakresie dostawy przedmiotu zamówienia z ubezpieczeniem, opakowaniem, załadowaniem, rozładowaniem, wniesieniem do miejsca wskazanego w zamówieniu/zleceniu w Politechnice Warszawskiej i gwarancji. 3.4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ oraz w załącznikach nr 1A, 1B, 1C do SWZ stanowiących Formularze asortymentowo – cenowe odpowiednio do części 1, 2, 3 zamówienia. 3.5 Pozostałe warunki zamówienia zawarte zostały w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), które stanowią załącznik 2 do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30100000 Büromaschinen, Büromaterial und Zubehör, außer Computern, Druckern und Möbeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30197630 Druckpapier, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 30141000 Rechenmaschinen, 30191400 Reißwölfe, 30192000 Bürobedarf, 30193000 Ordnungssysteme und Zubehör, 30195000 Tafeln, 30197000 Kleinere Bürobedarfsartikel, 30199000 Bürobedarf aus Papier und andere Artikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – sukcesywna dostawa artykułów biurowych
Beschreibung: Część I – sukcesywna dostawa artykułów biurowych oraz usługi w zakresie dostawy przedmiotu zamówienia z ubezpieczeniem, opakowaniem, załadowaniem, rozładowaniem, wniesieniem do miejsca wskazanego w zamówieniu/zleceniu w Politechnice Warszawskiej i gwarancji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ oraz w załącznikach nr 1A do SWZ stanowiących Formularze Asortymentowo – Cenowe odpowiednio do części 1 zamówienia. 3. Pozostałe warunki zamówienia zawarte zostały w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), które stanowią załącznik 2 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 30141000 Rechenmaschinen, 30191400 Reißwölfe, 30192000 Bürobedarf, 30193000 Ordnungssysteme und Zubehör, 30195000 Tafeln
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji zgodnie z art. 441 Pzp. Ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia, jakim są artykuły biurowe, papiernicze oraz papier ksero, Zamawiający nie jest w stanie na etapie wszczęcia postępowania precyzyjnie określić pełnego spektrum asortymentowego oraz dokładnych ilości każdego z produktów. Prawo opcji przedmiotowej ma na celu zapewnienie ciągłości pracy Jednostkom Organizacyjnym w sytuacjach wystąpienia incydentalnych, niemożliwych do przewidzenia potrzeb zakupowych, bez konieczności angażowania dodatkowych zasobów w nowe procedury zakupowe, przy jednoczesnym zachowaniu reżimu finansowego pierwotnej umowy. Prawo opcji nie stanowi zobowiązania Zamawiającego i będzie realizowane na warunkach zawartych w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiący załącznik 2 do SWZ. Określenie rodzaju i maksymalnej wartość opcji: 1) Opcja wartościowa (gwarantowany poziom realizacji): Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia na poziomie 70% maksymalnej wartości brutto Umowy. Intencją Zamawiającego jest wykorzystanie pełnej wartości brutto Umowy, jednak zastrzega on sobie prawo do niezrealizowania pozostałych 30% jej wartości; 2) Opcja przedmiotowa: Zamawiający zastrzega sobie prawo do zamówienia asortymentu nieujętego w Formularzu asortymentowo-cenowym, bezpośrednio związanego z przedmiotem zamówienia tj. inne materiały biurowe lub papiernicze o przeznaczeniu zbliżonym do asortymentu podstawowego, do wysokości 30% wartości maksymalnej brutto umowy; 3) Opcja terminowa: Zamawiający przewiduje możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy o maksymalnie 12 miesięcy w przypadku niewykorzystania wartości minimalnej (gwarantowany poziom realizacji) lub wartości maksymalnej umowy w terminie podstawowym.
Los: LOT-0002
Titel: Część II – sukcesywna dostawa artykułów papierniczych;
Beschreibung: Część II – sukcesywna dostawa artykułów papierniczych oraz usługi w zakresie dostawy przedmiotu zamówienia z ubezpieczeniem, opakowaniem, załadowaniem, rozładowaniem, wniesieniem do miejsca wskazanego w zamówieniu/zleceniu w Politechnice Warszawskiej i gwarancji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ oraz w załącznikach nr 1B do SWZ stanowiących Formularze Asortymentowo – Cenowe odpowiednio do części 2 zamówienia. 3. Pozostałe warunki zamówienia zawarte zostały w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), które stanowią załącznik 2 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30199000 Bürobedarf aus Papier und andere Artikel
Los: LOT-0003
Titel: Część III – sukcesywna dostawa papieru do drukowania
Beschreibung: Część III – sukcesywna dostawa papieru do drukowania oraz usługi w zakresie dostawy przedmiotu zamówienia z ubezpieczeniem, opakowaniem, załadowaniem, rozładowaniem, wniesieniem do miejsca wskazanego w zamówieniu/zleceniu w Politechnice Warszawskiej i gwarancji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ oraz w załącznikach nr 1C do SWZ stanowiących Formularze Asortymentowo – Cenowe odpowiednio do części 3 zamówienia. 3. Pozostałe warunki zamówienia zawarte zostały w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), które stanowią załącznik 2 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30197630 Druckpapier
Beschreibung der Optionen: 3.6.3. Prawo opcji. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji zgodnie z art. 441 Pzp. Ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia, jakim są artykuły biurowe, papiernicze oraz papier ksero, Zamawiający nie jest w stanie na etapie wszczęcia postępowania precyzyjnie określić pełnego spektrum asortymentowego oraz dokładnych ilości każdego z produktów. Prawo opcji przedmiotowej ma na celu zapewnienie ciągłości pracy Jednostkom Organizacyjnym w sytuacjach wystąpienia incydentalnych, niemożliwych do przewidzenia potrzeb zakupowych, bez konieczności angażowania dodatkowych zasobów w nowe procedury zakupowe, przy jednoczesnym zachowaniu reżimu finansowego pierwotnej umowy. Prawo opcji nie stanowi zobowiązania Zamawiającego i będzie realizowane na warunkach zawartych w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiący załącznik 2 do SWZ. Określenie rodzaju i maksymalnej wartość opcji: 1) Opcja wartościowa (gwarantowany poziom realizacji): Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia na poziomie 70% maksymalnej wartości brutto Umowy. Intencją Zamawiającego jest wykorzystanie pełnej wartości brutto Umowy, jednak zastrzega on sobie prawo do niezrealizowania pozostałych 30% jej wartości; 2) Opcja przedmiotowa: Zamawiający zastrzega sobie prawo do zamówienia asortymentu nieujętego w Formularzu asortymentowo-cenowym, bezpośrednio związanego z przedmiotem zamówienia tj. inne materiały biurowe lub papiernicze o przeznaczeniu zbliżonym do asortymentu podstawowego, do wysokości 30% wartości maksymalnej brutto umowy; 3) Opcja terminowa: Zamawiający przewiduje możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy o maksymalnie 12 miesięcy w przypadku niewykorzystania wartości minimalnej (gwarantowany poziom realizacji) lub wartości maksymalnej umowy w terminie podstawowym.