2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie Miastu Limanowa i obsługa długoterminowego kredytu w kwocie 15 500 000,00 złotych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie Miastu Limanowa i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 15 500 000,00 złotych (słownie: piętnaście milionów pięćset tysięcy złotych 00/100), w walucie polskiej, z przeznaczeniem na pokrycie planowanego deficytu w kwocie 12 486 690,00 zł w związku z realizacją zadań inwestycyjnych oraz spłaty wcześniej zaciągniętych pożyczek i kredytów w kwocie 3 013 310,00 zł.
Interne Kennung: SZP.271.1.12.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
616247-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: SZP.271.1.12.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66113000 Credit granting services
5. Lot
Lot: LOT-0001