2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groen- en netheidsonderhoud op de gewest- en autosnelwegen in de provincie Oost Vlaanderen, district D413 Eeklo
Beschreibung: Doel van de aanneming Deze aanneming heeft tot doel om in de provincie Oost Vlaanderen in district D413 Eeklo langsheen de gewest- en autosnelwegen en hun aanhorigheden de berijdbaarheid en de veiligheid van de weggebruikers te verzekeren door de uitvoering van onderhouds- en herstellingswerkzaamheden aan het bestaande groenpatrimonium en de uitvoering van periodiek netheidsonderhoud. District Eeklo (D413) omvat volgende gemeenten: Maldegem, Eeklo, Sint-Laureins, Kaprijke, Assenede, Evergem, Lievegem, Aalter, Deinze, Zulte. De totale lengte van de te behandelen wegvakken, per perceel, is weergegeven in de gedetailleerde inventaris die gevoegd is bij dit bestek. Deze inventaris is louter informatief. Wijzigingen aan de totale lengte tijdens de looptijd van de overeenkomst openen geen recht op enige vorm van vergoeding in hoofde van de opdrachtnemer. Beschrijving van de werkzaamheden De opdracht omvat hoofdzakelijk: - het uitvoeren van beheers- en onderhoudswerkzaamheden aan de bestaande grasbermen en beplanting (maaien van bermen, scheren van hagen, onderhoud van plantvakken, …); - het snoeien en vellen van lijnbomen langs de gewestwegen; - het oprapen en verwijderen van zwerfvuil; - het uitvoeren van netheidsonderhoudswerkzaamheden van de verhardingen van wegen en fietspaden (vegen van verhardingen, reinigen van vluchtheuvels en verhoogde verharde inrichtingen); - het reinigen van straatkolken, aquadrains en onderzoeksputten; - het ledigen van afvalbakken; - het periodiek reinigen van rustplaatsmeubilair en afvalbakken; - het ruimen van sloten; - het profileren van bermen door afgraving; - het herstellen van schadegevallen aan het groenpatrimonium (na ongevallen) en inzake netheidsonderhoud (sluikstortingen e.d.); - het uitvoeren van regiewerken (vb. na stormschade, …) voor zover deze werken niet kunnen worden vergoed volgens de overige posten van het borderel en geen aannemingslast zijn; - het plaatsen, instandhouden en verwijderen van alle reglementaire werfsignalisatie die nodig is voor de uitvoering van alle voormelde werken; - het verwijderen van alle afval dat afkomstig is van de uitgevoerde werkzaamheden volgens de bepalingen van dit bestek.
Interne Kennung: WOV/OND/D413/2025/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112200 Bodenabtrag, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 90918000 Entleerung von Abfallbehältern, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45232452 Entwässerungsarbeiten, 90640000 Reinigung und Entleerung von Einlaufschächten, 77312000 Unkrautjäten, 77312100 Unkrautvernichtung, 45233229 Instandhaltung von Seitenstreifen, 77314100 Anlegen von Rasen, 77315000 Saatarbeiten, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511300 Müllsammlung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WOV/OND/D413/2025/1 - 1
Interne Kennung: 1