616252-2026 - Auftragsänderung
Lettland – Arzneimittel – Medikamentu un medicīniskā uztura piegāde SIA “Jūrmalas slimnīca” vajadzībām
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medikamentu un medicīniskā uztura piegāde SIA “Jūrmalas slimnīca” vajadzībām
Beschreibung: Iepirkuma priekšmets ir dažādu medikamentu un medicīniskā uztura piegāde 12 (divpadsmit) mēnešus no saistību izpildes uzsākšanas dienas vai līdz tiek sasniegts nolīgtais preču apjoms naudas izteiksmē (kurš nosacījums iestājas agrāk) saskaņā ar tehnisko specifikāciju-tehnisko piedāvājumu un līguma projektu. Preču piegādes uzsākšanas datums – orientējoši no līguma spēkā stāšanās dienas. Preču piegādes vieta – SIA “Jūrmalas slimnīca”, Jūrmala, Vienības prospektā 19/21. Iepirkums sadalīts 41 daļās. Pretendents var iesniegt piedāvājumu par vienu vai vairākām pilnībā piedāvātām iepirkuma daļām. Pretendentam piedāvājums jāiesniedz par pilnu atklāta konkursa iepirkuma daļās priekšmeta apjomu, t.i., par visām norādītajām pozīcijām konkrētajā iepirkuma daļā. Piedāvājumi, kuros nebūs piedāvātas visas iepirkumā ietilpstošās preces, netiks vērtēti.
Interne Kennung: SIAJS 2025/18
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
5. Los
Los: LOT-0039
Titel: Medicīniskais uzturs
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Līdzējiem ir tiesības palielināt preču skaitu (apjomu) ne vairāk kā par 10% (desmit procenti), saskaņā ar līguma nosacījumiem.