See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie zapewnienia opieki perfuzjonisty i koordynatora (vad) mechanicznego wspomagania serca w Klinice Kardiochirurgii i Transplantologii w Narodowym Instytucie Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego - Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie przy ul. Alpejskiej 42
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie świadczeń zdrowotnych w zakresie zapewnienia opieki perfuzjonisty i koordynatora (vad) mechanicznego wspomagania serca w Klinice Kardiochirurgii i Transplantologii Zadanie nr 1 - zapewnienie opieki perfuzjonisty - w dni powszednie oraz w soboty, niedziele i dni świąteczne w godzinach 7:30-19:30, 19:30-7:30 Zadanie nr 2 - zapewnienie opieki koordynatora (vad) mechanicznego wspomagania serca w dni powszednie oraz w soboty, niedziele i dni świąteczne w godzinach 7:30-15:00 Zadanie nr 3 - zapewnienie opieki koordynatora (vad) mechanicznego wspomagania serca w zakresie koordynacji mechanicznego wspomagania serca w ramach pełnienia dyżuru telemonitoringowo - telefonicznego w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w godz. od 15:00 do 07:30 oraz w soboty i niedziele i inne dni ustawowo wolne od pracy od 07:30 do 07:30
Interne Kennung: K.016.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: K.016.2025