2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud af multimaskine (redskabsbære) med værktøjer
Beschreibung: Slagelse Kommune udbyder levering af multimaskine (redskabsbære) med værktøjer til Entreprenørservice, Teknik & Miljø, Slagelse Kommune.
Interne Kennung: 25-010759
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43300000 Baugerät
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Option 1: Serviceaftale på 2 år eller 2000 timer. Option 2: Tilkøb af saks til selvsåede træer på tang så de kan læsses i vognen. Option 3: Tilkøb af grøfte skovl (trekantet/profilskovl). Option 4: Tilkøb af blæser, der kan rengøre vejen for f.eks. græsafklip, mens der klippes, bagmonteret.