2. Verfahren
Verfahren
Titel: eHealth pro Masarykův onkologický ústav
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je modernizace a rozvoj funkcionalit nemocničního informačního systému (NIS), laboratorního systému (LIS), systému patologie (PAT), systému transfuzní služby (TS), banky biologického materiálu (BBM), systému archivace zdravotnické dokumentace v elektronické podobě (DEA) a Portálu pacienta v oblastech standardizace elektronické zdravotnické dokumentace, implementace identifikátorů elektronického zdravotnictví z kmenových registrů a využívání referenčních údajů z kmenových registrů a centrálních služeb elektronického zdravotnictví a služeb výměnných sítí pro obousměrné zpřístupnění záznamů elektronické zdravotnické dokumentace oprávněným příjemcům prostřednictvím informačních a telekomunikačních technologií systému, a dále dodávka integračních rozhraní a služeb pro eHealth. Součástí dodávky je i napojení na infrastrukturu systémů a služeb Akreditované afinitní domény (AAfD) a zajištění obousměrné komunikace, rozvoj přeshraniční komunikace prostřednictvím Národního kontaktního bodu pro eHealth (NCPeH) a napojení na elektronické služby a registry Integrovaného datového rozhraní zdravotnictví (IDRR) a poskytnutí a poskytování souvisejících služeb v rozsahu a za podmínek uvedených v příloze 2 zadávací dokumentace. Ad část Doba trvání smlouvy, rámcové dohody, dynamického nákupního systému) tohoto formuláře: Zadavatel uvádí, že uvedená doba trvání 350 dnů koresponduje s 250 pracovními dny pro dodání vlastního řešení dle smlouvy o dodávce a implementaci softwaru, smlouva o poskytování servisní podpory a rozvoje softwaru bude uzavírána na dobu neurčitou.
Interne Kennung: MOU 578 562
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72243000 Programmierung, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001