616258-2026 - Wettbewerb
Polen – Verwaltung von Müllhalden – Unieszkodliwianie odpadów pokonsumpcyjnych w 2027r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUnieszkodliwianie odpadów pokonsumpcyjnych w 2027r.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i unieszkodliwiania odpadów pokonsumpcyjnych (produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego nieprzeznaczonych do spożycia przez ludzi lub produktów pochodnych kategorii 3 (w rozumieniu rozporządzenia nr (WE) 1069/2009)) powstałych w związku z żywieniem żołnierzy jednostek wojskowych działających w rejonie odpowiedzialności 25. WOG w Białymstoku oraz realizujących zadania w ramach ZZ PODLASIE.
Interne Kennung71/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający, w oparciu o art. 441 Pzp skorzysta z prawa opcji w przypadku wystąpienia potrzeby zamówienia dodatkowego asortymentu w związku z przydzielonymi środkami finansowymi na ten cel. Do zamówień objętych prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, że nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 71/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90533000 Waste-tip management services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: