616268-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser – Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych (ETAP 1 i ETAP 2) w ramach inwestycji budowy osiedla składającego się z czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych na działkach nr ewid. 42, 35/2, 85/13, 86/3 obręb 0051 w Grudziądzu wraz z niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych (ETAP 1 i ETAP 2) w ramach inwestycji budowy osiedla składającego się z czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych na działkach nr ewid. 42, 35/2, 85/13, 86/3 obręb 0051 w Grudziądzu wraz z niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu.
BeschreibungBudowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych (ETAP 1 i ETAP 2) w ramach inwestycji budowy osiedla składającego się z czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych na działkach nr ewid. 42, 35/2, 85/13, 86/3 obręb 0051 w Grudziądzu wraz z niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu. Szczegółowy zakres przedstawiony został w dokumentacji stanowiącej załącznik do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211000 Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungNa działkach nr ewid. 42, 35/2, 85/13, 86/3 według założeń powstać ma inwestycja polegająca na budowie budynków mieszkalnych wielorodzinnych z częścią garażową w parterach oraz budowie urządzeń budowlanych (w tym m.in. układu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznych odcinków wewnętrznych instalacji: kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, elektrycznej, elektrycznej oświetleniowej, teletechnicznej) realizowaną w ramach zadania. ETAP 1- Budynek B1 Budynek o czterech kondygnacjach naziemnych. Obiekt niski, projektowany na planie prostokąta o wymiarach 16,05x57,24m. Powierzchnia zabudowy budynku – 918,70m2. Wysokość budynku mierzona od poziomu terenu przy najniżej położonym wejściu do budynku zlokalizowanym na pierwszej kondygnacji nadziemnej do górnej krawędzi elewacji frontowej wynosi 12,77m. Posadowienie budynku na płycie fundamentowej. Budynek o konstrukcji żelbetowej i ścianach nośnych oraz wypełniających murowanych. Budynek mieszkalny wielorodzinny z 40 lokalami mieszkalnymi (ZLIV) na kondygnacjach od 2 do 4. Główne wejścia zlokalizowane od strony północnej. Obsługa komunikacyjna pionowa budynku za pośrednictwem dwóch niezależnych klatek schodowych oraz wind elektrycznych przystosowanych do transportu osób chorych przewożonych na wózkach i noszach. Dla każdego mieszkania projektuje się balkon lub portfenetr. Bezpośrednie wejścia do klatek schodowych w parterze dostępne z projektowanych na terenie inwestycji utwardzeń pieszych o szerokości min. 1,5m. Wejścia chronione zadaszeniem o wysięgu min. 1,0m. Na parterze projektuje się garaż z 30 miejscami postojowymi dla samochodów osobowych. Wjazd do garażu od strony wschodniej z projektowanego na terenie inwestycji ciągu pieszo-jezdnego. Na parterze projektuje się również pomieszczenia techniczne. Na kondygnacjach 2-4 w powtarzalnych segmentach lokalizuje się zespoły komórek lokatorskich oraz pomieszczenia gospodarcze dla mieszkańców (rowerownia/wózkownia). Forma budynku oraz jego lokalizacja na terenie inwestycji stanowi harmonijną całość i wpisuje się w otaczający teren. Spełnienie wszystkich wymagań Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego pod nazwą „Centrum – Południe 2”, uchwalony uchwałą nr XLV/80/09 Rady Miejskiej Grudziądza z 28 października 2009r. określono w projekcie zagospodarowania terenu. ETAP 2- Budynek A1 Budynek o czterech kondygnacjach naziemnych. Obiekt niski, projektowany na planie prostokąta o wymiarach 16,05x43,13m. Powierzchnia zabudowy budynku – 692,22m2. Wysokość budynku mierzona od poziomu terenu przy najniżej położonym wejściu do budynku zlokalizowanym na pierwszej kondygnacji nadziemnej do górnej krawędzi elewacji frontowej wynosi 12,77m. Posadowienie budynku na płycie fundamentowej. Budynek o konstrukcji żelbetowej i ścianach nośnych oraz wypełniających murowanych. Budynek mieszkalny wielorodzinny z 29 lokalami mieszkalnymi (ZLIV) na kondygnacjach od 2 do 4. Główne wejście zlokalizowane od strony północnej. Obsługa komunikacyjna pionowa budynku za pośrednictwem klatki schodowej oraz windy elektrycznej przystosowanej do transportu osób chorych przewożonych na wózkach i noszach. Dla każdego mieszkania projektuje się balkon lub portfenetr. Bezpośrednie wejście do klatki schodowej w parterze dostępne z projektowanych na terenie inwestycji utwardzeń pieszych o szerokości min. 1,5m. Wejście chronione zadaszeniem o wysięgu min. 1,0m. Na parterze projektuje się garaż z 24 miejscami postojowymi dla samochodów osobowych. Wjazd do garażu od strony zachodniej z projektowanego na terenie inwestycji ciągu pieszo-jezdnego. Na parterze projektuje się również pomieszczenia techniczne. Na kondygnacjach 2-4 w powtarzalnych segmentach lokalizuje się zespoły komórek lokatorskich oraz pomieszczenie gospodarcze dla mieszkańców (rowerownia/wózkownia). Forma budynku oraz jego lokalizacja na terenie inwestycji stanowi harmonijną całość i wpisuje się w otaczający teren. Spełnienie wszystkich wymagań Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego pod nazwą „Centrum – Południe 2”, uchwalony uchwałą nr XLV/80/09 Rady Miejskiej Grudziądza z 28 października 2009r. określono w projekcie zagospodarowania terenu. Zakres przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik do dokumentacji postępowania. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy i służy w szczególności orientacyjnemu określeniu zakresu oraz kolejności realizacji robót. Przedmiar nie stanowi podstawy do ograniczenia zakresu przedmiotu zamówienia określonego w dokumentacji projektowej oraz pozostałych dokumentach postępowania. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania kompletnego przedmiotu zamówienia zgodnie z dokumentacją projektową, wymaganiami określonymi w dokumentach postępowania oraz obowiązującymi przepisami i normami, w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania, uruchomienia i przekazania przedmiotu zamówienia do użytkowania.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowienia i opcji