616288-2026 - Ergebnis
Rumänien – Computeraufrüstung – Suport tehnic necesare pentru echipamente / aplicații software - contract
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Suport tehnic necesare pentru echipamente / aplicații software - contract
Beschreibung: Suport tehnic necesare pentru echipamente / aplicații software conform caietului de sarcini. Termenul de solicitare de clarificări cu privire la Documentația de atribuire: A 18-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor. Termen de răspuns la solicitările de clarificări: Autoritatea contractanta va raspunde consolidat în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 14838148_2026_PAAPD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72540000 Computeraufrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente /aplicații software – EXTERRO
Beschreibung: Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente /aplicații software – EXTERRO conform caietului de sarcini 2.1 Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente/aplicații software – EXTERRO – FTK – Forensic Tool Kit
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente /aplicații software – Open Text
Beschreibung: Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente /aplicații software – Open Text conform caietului de sarcini 3.1. Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente/aplicații software – Open Text - EnCase Forensic
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente /aplicații software – X-Ways Software Technology
Beschreibung: Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente /aplicații software – X-Ways Software Technology conform caietului de sarcini 4.1 Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente/aplicații software – X-Ways Software Technology - X-Ways
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente /aplicații software - Sumuri Forensics
Beschreibung: Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente /aplicații software - Sumuri Forensics conform caietului de sarcini 6.1 Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente/aplicații software - Sumuri Forensics – RECON LAB
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente /aplicații software - MSAB Micro Systemation
Beschreibung: Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente /aplicații software - MSAB Micro Systemation conform caietului de sarcini 7.1 Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente/aplicații software - MSAB Micro Systemation - XRY
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente/aplicații software - Cellebrite
Beschreibung: Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente/aplicații software - Cellebrite conform caietului de sarcini 6.1 Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente/aplicații software – Cellebrite - Cellebrite Cloud Analyzer 6.2 Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente/aplicații software – Cellebrite - Cellebrite Inspector 6.3 Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente/aplicații software – Cellebrite - Cellebrite Digital Collector
Interne Kennung: 6