See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Taastatud prügipressiga veoki liisimine kasutusrendi korras viieks aastaks
Beschreibung: Kasutusrendilepingu esemeks on taastatud prügipressi liisimine kasutusrendi korras kalmistutel tööde tegemiseks 60 kuuks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311413-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144512 Müllverdichtungsfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Liisimine kasutusrendina
Beschreibung: Sõidukite liisimine kasutusrendina seotud riigihanke alusdokumendis toodud tingimustest lähtuvalt. Kapitalirent pole lubatud. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311413-0001