2. Verfahren
Verfahren
Titel: AOV verzekering Gemeente Neder-Betuwe
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst voor het leveren van een collectieve AOV ten behoeve van Opdrachtgever conform het gestelde in dit bestek. Met de geselecteerde Opdrachtnemer wil Opdrachtgever een overeenkomst aangaan met een looptijd van tenminste 3 jaar en zal ingaan per 1 januari 2027. Opdrachtgever had op peildatum 31 december 2025, 218 werknemers in dienst. Het ongemaximeerde SV-loon van Opdrachtgever in 2025 bedraagt € 10.249.571,92. De daadwerkelijke omvang van de opdracht is bekend na de definitieve premieopgave AOV verzekering
Interne Kennung: 1038296
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 1038296
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1