2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění dodávek stravy
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění stravy pro klienty zadavatele na dobu 4 let. 1) Pro klienty, kteří jsou uživateli sociálních služeb a péče o seniory (pečovatelská služba), zajistí dodavatel obědy (v jídlonosičích objednatele) v rozsahu: a) v pracovních dnech: - polévka; - 4 druhy hlavních jídel, z toho jeden druh v kategorii dieta šetřící; b) v sobotu, v neděli a ve dnech státních svátků a pracovního klidu: - polévka; - 1 druh hlavního jídla. 2) Pro klienty, kteří jsou uživateli sociální odlehčovací služby, zajistí dodavatel celodenní stravu (v tabletovém systému) v rozsahu: a) v pracovních dnech: - snídaně, svačina, oběd (polévka, 4 druhy hlavního jídla), svačina a večeře; b) v sobotu, v neděli a ve dnech státních svátků a pracovního klidu: - snídaně, svačina, oběd (polévka, 1 druh hlavního jídla), svačina, večeře. 3) Pro klienty, kteří jsou uživateli denního stacionáře, zajistí dodavatel obědy (v tabletovém systému) v rozsahu: a) v pracovních dnech: - polévka; - 4 druhy hlavních jídel, z toho jeden druh v kategorii dieta šetřící. V současné době je strava zajišťována v rozsahu cca: ad 1a) 12 800 ks/rok obědů v pracovních dnech – polévka a 4 druhy hlavních jídel, z toho jeden druh v kategorii dieta šetřící; ad 1b) 7 000 ks/rok obědů v sobotu, v neděli a ve dnech státních svátků a pracovního klidu – polévka a 1 druh hlavního jídla; ad 2a) 2 000 ks/rok celodenní stravy v pracovních dnech – snídaně, svačina, oběd (polévka, 4 druhy hlavního jídla, z toho jeden druh v kategorii dieta šetřící;), svačina a večeře (snídaně, svačina a večeře včetně zajištění diabetické stravy); ad 2b) 800 ks/rok celodenní stravy v sobotu, v neděli a ve dnech státních svátků a pracovního klidu – snídaně, svačina, oběd (polévka, 1 druh hlavního jídla), svačina a večeře; ad 3a) 1 100 ks/rok obědů v pracovních dnech – polévka a 1 druh hlavního jídla. Součástí plnění dodavatele je zejména: a) zajištění vhodného objednacího systému; b) příprava jídel; c) dovoz jídla do zařízení pro klienty denního stacionáře a odlehčovací služby vlastním dopravním prostředkem a na vlastní náklady, a to teplá strava v jednoporcovém tabletovém systému (vratných termostálých porcelánových tabletech s výhřevnou podložkou pro jednu porci oběda s vnějším rozlišením (označením) druhu jídla, obsahujících talíře/misky (bez nutnosti zajišťovat vlastní talíře/misky), studená strava bude poskytnuta v termoizolovaných nádobách (termoportech). Rozdělení stravy na jednotlivé porce si zajistí odběratel svépomocí. Náklady na dopravu jsou zahrnuty v ceně stravy. d) příprava jídla k vydání (jednotlivé porce budou dodavatelem rozděleny do termoizolačních jídlonosičů objednatele), objednatel zajistí vyzvednutí jídel z provozovny z Mladé Boleslavi pro klienty pečovatelské služby sám. Pokud bude provozovna dodavatele mimo Mladou Boleslav, zajistí dovoz jídla dodavatel do zařízení objednatele v Mladé Boleslavi na vlastní náklady. e) zpětný odběr transportních nádob dodavatele i objednatele a jejich mytí; f) likvidace zbytků stravy; g) veškeré činnosti související s dodržením hygienických a zákonných předpisů souvisejících s činností dodavatele a plněním zakázky; h) poskytování tištěných jídelních lístků s nabídkou jídel pro následující týden, a to v nutném počtu dle obvyklých odebraných množství stravy. i) veškeré práce a činnosti související s předmětem plnění. Zadavatel negarantuje dodavateli množství odebraných jídel, přesné množství je určeno dle počtu klientů a zároveň dle jejich volby, zda budou stravu požadovat nebo nikoliv. Jsou požadovány opakovaně využitelné obaly, nikoliv jednorázové. Dodavatelé předloží v rámci svých nabídek podrobný popis jimi nabízených transportních obalů určených pro plnění zakázky (nevztahuje se na termoizolované jídlonosiče objednatele).
Interne Kennung: PSMB001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001