2. Verfahren
Verfahren
Titel: Šolski prevozi v šolskem letu 2026/2027 v občini Videm
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvajanje prevozov učencev na območju Občine Videm v matično Osnovno šolo Videm, podružnično šolo Leskovec in podružnično šolo Sela v šolskem letu 2026/2027 skladno s šolskim koledarjem za osnovne šole.
Interne Kennung: JN-76617
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 552391