616327-2026 - Wettbewerb
Polen – Werkzeug, Schlösser, Schlüssel, Scharniere, Verbindungselemente, Ketten und Federn – Dostawy do kopalń JSW S.A. łańcuchów ogniwowych górniczych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy do kopalń JSW S.A. łańcuchów ogniwowych górniczych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung52/PM/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44500000 Werkzeug, Schlösser, Schlüssel, Scharniere, Verbindungselemente, Ketten und Federn
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1- Łańcuch ogniwowy górniczy ø18x64 kl. B nitka lub równoważny w ilości 15 300 m
Interne Kennung52/PM/26 - Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44540000 Ketten
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 - Łańcuch ogniwowy górniczy ø18x64 kl. C nitka lub równoważny w ilości 18 200 m
Interne Kennung52/PM/26 - Zadanie 2
LosLOT-0003
TitelZadanie 3 - Łańcuch ogniwowy górniczy ø26x92 o podwyższonych własnościach mechanicznych i wytrzymałościowych w stosunku do kl. C lub równoważny w ilości 900 m
Interne Kennung52/PM/26 - Zadanie 3
LosLOT-0004
TitelZadanie 4 - Łańcuch ogniwowy górniczy ø30x108 o podwyższonych własnościach mechanicznych i wytrzymałościowych w stosunku do kl. C lub równoważny w ilości 1 400 m
Interne Kennung52/PM/26 - Zadanie 4
LosLOT-0005
TitelZadanie 5 - Łańcuch ogniwowy górniczy ø34x126 o podwyższonych własnościach mechanicznych i wytrzymałościowych w stosunku do kl. C lub równoważny w ilości 3 100 m
Interne Kennung52/PM/26 - Zadanie 5
LosLOT-0006
TitelZadanie 6 - Łańcuch ogniwowy górniczy płaski ø38x126 o podwyższonych własnościach mechanicznych i wytrzymałości w stosunku do kl. C lub równoważny w ilości 8 100 m
Interne Kennung52/PM/26 - Zadanie 6
LosLOT-0007
TitelZadanie 7 - Łańcuch ogniwowy górniczy strugowy Ø38x137 kl. PW-9/400N lub równoważny w ilości 500 m
Interne Kennung52/PM/26 - Zadanie 7