See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Rokita w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rokita w roku 2026. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 02.01.2026 r. - 31.12.2026 r. Przedmiot zamówienia podzielony zostanie na 12 części ("Pakiety").
Interne Kennung: SA.270.6.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie będzie prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 34 PZP. Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami będzie stanowić dokumenty zamówienia. W postępowaniu mogą brać udział wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania w okolicznościach, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 16 PZP oraz art. 109 ust. 1 pkt. 15 i 710 PZP. Zamawiający na etapie ogłaszania postępowania o udzielenie zamówienia szczegółowo określi w dokumentach zamówienia (SWZ) warunki udziału w postępowaniu, wykaz podmiotowych środków dowodowych, jakie na potwierdzenie ich spełnienia zobowiązany będzie złożyć Wykonawca na wezwanie Zamawiającego w trybie art. 126 ust. 1 PZP. W stosunku do każdej części (Pakietu) Zamawiający będzie przewidywał możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP. Szczegółowy zakres określać będą dokumenty zamówienia. Wstępne ogłoszenie informacyjne zawiera wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego, które zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji UE. Zamawiający zamierza wyznaczyć termin składania ofert nie krótszy niż 15 od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji UE.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Pakiet nr 1 - Leśnictwo Samlino
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rokita w Leśnictwie Samlino, w roku 2026.
Interne Kennung: 1. Pakiet nr 1 - Leśnictwo Samlino
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opis opcji: Zamawiający będzie uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do łącznej ilości wszystkich czynności wycenionych w każdej pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część oferty ("Opcja"). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez wykonawcę w którejkolwiek pozycji kosztorysu ofertowego. Poziom % prawa opcji zostanie określony w ogłoszeniu o zamówieniu oraz SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: 2. Pakiet nr 2 - Leśnictwo Golczewo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rokita w Leśnictwie Golczewo, w roku 2026.
Interne Kennung: 2. Pakiet nr 2 - Leśnictwo Golczewo
Los: LOT-0003
Titel: 3. Pakiet nr 3 - Leśnictwo Imno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rokita w Leśnictwie Imno, w roku 2026.
Interne Kennung: 3. Pakiet nr 3 - Leśnictwo Imno
Los: LOT-0004
Titel: 4. Pakiet nr 4 - Leśnictwo Barnisławice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rokita w Leśnictwie Barnisławice, w roku 2026.
Interne Kennung: 4. Pakiet nr 4 - Leśnictwo Barnisławice
Los: LOT-0005
Titel: 5. Pakiet nr 5 - Leśnictwo Błotno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rokita w Leśnictwie Błotno, w roku 2026.
Interne Kennung: 5. Pakiet nr 5 - Leśnictwo Błotno
Los: LOT-0006
Titel: 6. Pakiet nr 6 - Leśnictwo Kartlewo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rokita w Leśnictwie Kartlewo, w roku 2026.
Interne Kennung: 6. Pakiet nr 6 - Leśnictwo Kartlewo
Los: LOT-0007
Titel: 7. Pakiet nr 7 - Leśnictwo Moracz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rokita w Leśnictwie Moracz, w roku 2026.
Interne Kennung: 7. Pakiet nr 7 - Leśnictwo Moracz
Los: LOT-0008
Titel: 8. Pakiet nr 8 - Leśnictwo Wiejkówko
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rokita w Leśnictwie Wiejkówko, w roku 2026.
Interne Kennung: 8. Pakiet nr 8 - Leśnictwo Wiejkówko
Los: LOT-0009
Titel: 9. Pakiet nr 9 - Leśnictwo Zabierzewo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rokita w Leśnictwie Zabierzewo, w roku 2026.
Interne Kennung: 9. Pakiet nr 9 - Leśnictwo Zabierzewo
Los: LOT-0010
Titel: 10. Pakiet nr 10 - Leśnictwo Rokita
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rokita w Leśnictwie Rokita, w roku 2026.
Interne Kennung: 10. Pakiet nr 10 - Leśnictwo Rokita
Los: LOT-0011
Titel: 11. Pakiet nr 11 - Leśnictwo Przybiernów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rokita w Leśnictwie Przybiernów, w roku 2026.
Interne Kennung: 11. Pakiet nr 11 - Leśnictwo Przybiernów
Los: LOT-0012
Titel: 12. Pakiet nr 12 - Pakiet Specjalistyczny Szkółki Leśnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu szkółkarstwa leśnego do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rokita w roku 2026.
Interne Kennung: 12. Pakiet nr 12 - Pakiet Specjalistyczny Szkółki Leśnej