2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia dla Zespołu Szkół Nr 3 w Sanoku w ramach projektu „Dostosowanie infrastruktury edukacyjnej Powiatu Sanockiego do potrzeb kształcenia zawodowego”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa infrastruktury edukacyjnej do potrzeb kształcenia zawodowego dla Zespołu Szkół Nr 3 w Sanoku w podziale na 5 części (zadanie): 1) część I – dostawa mebli i sprzętu wyposażenia warsztatu 2) część II – dostawa programu dla sterowań CNC oraz aktualizacja oprogramowania CAM 3) część III – aktualizacja oprogramowania ESPIRIT CAM 4) część IV – dostawa oprogramowania do projektowania i symulacji dowodów elektrycznych, oprogramowanie do tworzenia dokumentacji pomiarowych/protokołów oraz pakiety biurowe, 5) część V - dostawa sprzętu i wyposażenia prac metrologii. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość zadań. Zamawiający nie ogranicza maksymalnej liczby części, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy. 3. Zasady prowadzenia postępowania, wskazane w niniejszej swz, są takie same dla każdego Zadania (chyba, że w treści swz wskazano inaczej). UWAGA: Zamawiający informuje. że każdorazowo gdy w opisie przedmiotu zamówienia użyto znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, to Zamawiający każdorazowo akceptuje asortyment równoważny, to znaczy posiadający równoważne główne funkcjonalności i parametry pozwalające na realizację celów jakim służy. Jeżeli w swz nie ma wskazania, do której części zamówienia odnosi się określony zapis, należy przyjąć, iż zapis ten dotyczy wszystkich części niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: OR-II.272.23.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39112000 Stühle, 39111100 Drehsitze, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39160000 Schulmöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 43800000 Werkstattausrüstung, 44421000 Gepanzerte oder verstärkte Tresore, Sicherheitskassetten und Türen, 38424000 Mess- und Steuergeräte, 38300000 Messinstrumente, 39151200 Werkbänke, 44512930 Werkzeugträger, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 38410000 Zählinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część I – dostawa mebli i sprzętu wyposażenia warsztatu
Beschreibung: Dostawa obejmuje: szafa warsztatowa szt 2 stoły pomiarowe szt 5 szafka narzędziowa szt 5 krzesło szt 16
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39112000 Stühle, 39111100 Drehsitze, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39160000 Schulmöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 43800000 Werkstattausrüstung, 43800000 Werkstattausrüstung, 44421000 Gepanzerte oder verstärkte Tresore, Sicherheitskassetten und Türen, 38424000 Mess- und Steuergeräte, 38300000 Messinstrumente, 39151200 Werkbänke, 44512930 Werkzeugträger
Los: LOT-0002
Titel: część II – dostawa programu dla sterowań CNC oraz aktualizacja oprogramowania CAM
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Program dla sterowań CNC z rodziny Siunumerik-licencja klasowa minium 18 stanowisk szt 1 Oprogramowanie Solid Edge szt 1 Oprogramowanie EdgeCAM szt 1
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0003
Titel: część III – aktualizacja oprogramowania ESPIRIT CAM
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Oprogramowanie ESPRIT szt 1
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: część IV – dostawa oprogramowania do projektowania i symulacji dowodów elektrycznych
Beschreibung: Dostawa obejmuje: oprogramowanie szt 15 oprogramowanie szt 20 oprogramowanie szt 6 oprogramowanie szt 6
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: część V - dostawa sprzętu i wyposażenia prac metrologii
Beschreibung: Dostawa obejmuje: suwmiarka z dokładnością 0,01 szt 5 suwmiarka z dokładnością 0,05 szt 7 suwmiarka z dokładnością 0,02 szt 6 suwmiarka z odczytem elektronicznym szt 7 mikrometry 0-25 szt 4 mikrometry 25-50 szt 4 mikrometry 50-75 szt 4 mikrometr z odczytem elektronicznym szt 4 mikrometry wewnętrzne 0-25 szt 4 mikrometry wewnętrzne 25-50 szt 4 mikrometry wewnętrzne 50-75 szt 4 średnicówka mikrometryczna szt 4 płytki wzorcowe - zestaw szt 1 mikrometr do gwintów szt 2 głębokościomierz suwmiarkowy szt 4 głębokościomierz mikrometryczny szt 4 suwmiarka modułowa szt 4 sprawdzian grzebieniowy do gwintów metrycznych i calowych szt 4 średnicówki mikrometryczne trójpunktowe szt 4 średnicówki mikrometryczne dwupunktowe szt 4 średnicówki czujnikowe szt 4 przyrząd do pomiaru chropowatości powierzchni szt 2 przyrząd do pomiaru twardości stali szt 2 wzorce chropowatości szt 2
Interne Kennung: 5