See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van bereide schoolmaaltijden die warm en/of koud (koude lijn) geleverd worden.
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van bereide schoolmaaltijden die warm en/of koud (koude lijn) geleverd worden.
Interne Kennung: DOKO-2026-AW-002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15894210 Schulmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Oost-Vlaanderen-prijs
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0010
Titel: Limburg-duurzaamheid
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Limburg-ontzorging
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Limburg-koude lijn
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Vlaams-Brabant en Brussels Hoofdstedelijk Gewest-prijs
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Vlaams-Brabant en Brussels Hoofdstedelijk Gewest-duurzaamheid
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Vlaams-Brabant en Brussels Hoofdstedelijk Gewest-ontzorging
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Vlaams-Brabant en Brussels Hoofdstedelijk Gewest-koude lijn
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: West-Vlaanderen-prijs
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: West-Vlaanderen-duurzaamheid
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: West-Vlaanderen-ontzorging
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0002
Titel: Oost-Vlaanderen-duurzaamheid
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0020
Titel: West-Vlaanderen-koude lijn
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0003
Titel: Oost-Vlaanderen-ontzorging
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Oost-Vlaanderen-koude lijn
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Antwerpen-Prijs
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Antwerpen-duurzaamheid
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Antwerpen-ontzorging
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Antwerpen-koude lijn
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Limburg-prijs
Interne Kennung: 9
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DOKO-2026-AW-002
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15894210 School meals
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Oost-Vlaanderen-prijs
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0010
Title: Limburg-duurzaamheid
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Limburg-ontzorging
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: Limburg-koude lijn
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: West-Vlaanderen-prijs
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: West-Vlaanderen-duurzaamheid
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: West-Vlaanderen-ontzorging
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0002
Title: Oost-Vlaanderen-duurzaamheid
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0020
Title: West-Vlaanderen-koude lijn
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0003
Title: Oost-Vlaanderen-ontzorging
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Oost-Vlaanderen-koude lijn
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Antwerpen-Prijs
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Antwerpen-duurzaamheid
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Antwerpen-ontzorging
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Antwerpen-koude lijn
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Limburg-prijs
Internal identifier: 9