2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów mleczarskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów mleczarskich do Szkoły Policji w Pile. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i pełny wykaz asortymentu będącego przedmiotem dostaw oraz szacowana ilość zamawianych produktów zostały podane w Specyfikacji asortymentowo-ilościowej, która stanowi załącznik nr 2 do SWZ. Załącznik ten stanowi część oferty, a zatem musi zostać złożony z zachowaniem formy przewidzianej dla oferty. Podane ilości są wielkościami szacunkowymi i nie zobowiązują Zamawiającego do zakupu produktów w tych ilościach. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania przedmiotu zamówienia o wartości do 50% łącznego wynagrodzenia brutto. Z tytułu niezrealizowania części zamówienia Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia finansowe oraz prawne. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części. Tym samym Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 ustawy Pzp. Dostawa, rozładunek i wniesienie przedmiotu zamówienia realizowane będą na koszt Wykonawcy wkalkulowany w cenę produktów objętych umową o udzielenie zamówienia publicznego. Dostawa przedmiotu zamówienia wykonywana będzie środkami transportu Wykonawcy dopuszczonymi do przewozu żywności. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. Zamówienie realizowane będzie sukcesywnie: od dnia 7 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. lub do wyczerpania wcześniej kwoty łącznego wynagrodzenia brutto wynikającej z umowy. W nawiązaniu do art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość przedłużenia terminu realizacji umowy do 2 miesięcy po terminie określonym w umowie, w przypadku, gdy w przewidzianym w ust. 1 terminie nie zostaną wyczerpane środki wynikające z zawartej umowy oraz nie zostanie podpisana umowa będąca wynikiem kolejnego postępowania. W celu wprowadzenia powyższej zmiany zostanie zawarty aneks do umowy. Dostawy towaru odbywać się będą codziennie 5 razy w tygodniu od poniedziałku do piątku od godz. 1000 do 1300. W uzasadnionych przypadkach Zamawiający może wymagać dostawy towaru również w soboty w godzinach od 1000 do 1300. W wyjątkowych sytuacjach mogą być zmienione godziny dostaw wynikające ze zmiany planu zajęć słuchaczy. Miejsce wykonania zamówienia: magazyn żywnościowy Sekcji Żywnościowej Szkoły Policji w Pile, Plac Staszica 3, 64-920 Piła.
Interne Kennung: 439/JZ-323/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse, 15842220 Schokoladenriegel, 15551320 Joghurt mit Geschmack, 15551310 Naturjoghurt, 15431100 Margarine, 15551500 Buttermilch, 15511210 UHT-Milch, 15511100 Pasteurisierte Milch, 15613380 Haferflocken, 15542100 Hüttenkäse, 15542200 Weichkäse, 15543100 Blauschimmelkäse, 15512000 Rahm, 15530000 Butter, 15544000 Hartkäse
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 74 600 Kilogramm