616352-2026 - Ergebnis
Slowakei – Straßeninstandhaltungsfahrzeuge – Nákup strojov : Valec, fréza, finišér, podvalník
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup strojov : Valec, fréza, finišér, podvalník
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup a dodanie strojov : • Logický celok č. 1 Pásový chodníkový finišér s základnou pracovnou lištou do 2m a rozšírením pracovnej lišty do 3,4 m Pásový chodníkový finišér s základnou pracovnou lištou do 2m a rozšírením prac. lišty do 3,4 m – 1 ks nové, špecializované cestné stavebné zariadenie určeného na pokládku asfaltových zmesí do požadovanej šírky, hrúbky a rovinnosti, určeného na opravy miestnych ciest, chodníkov a spevnených plôch, s dodaním do sídla verejného obstarávateľa, s príslušnými dokladmi a dokumentami určenými na jeho riadne užívanie. • Logický celok č. 2 Cestná fréza 4 kolesová Cestná fréza 4 kolesová – 1 ks, nová, nepoužitá cestná fréza zo šírkou záberu 600 mm a skladacím vynášacím pásom, stroj je určený na vyfrézovanie asfaltových vrstiev a opravu cestných komunikácii vrátane príslušných dokladov a dokumentov potrebných na riadne užívanie a jej dodaním do sídla verejného obstarávateľa. • Logický celok č. 3 Tandemový vibračný valec Nový, nepoužitý Tandemový vibračný valec určený na opravy chodníkov, cyklotrás, parkovísk, športových plôch, a hutnenie zemín s príslušenstvom podľa špecifikácie s jeho dodaním do sídla verejného obstarávateľa s príslušnými dokladmi a dokumentami určenými na jeho riadne užívanie. • Logický celok č. 4 Podvalník na prevoz frézy, valca a finišéra Podvalník na prevoz frézy, valca a finišéra – 1 ks Podvalník s nosnosťou 14 ton, je určený na prevoz menšej cestnej mechanizácie medzi stavbami po miestnych a účelových komunikáciách. S jeho dodaním do sídla verejného obstarávateľa, s príslušnými dokladmi a dokumentami určenými na jeho riadne užívanie. Podrobný opis predmetu zákazky, technická špecifikácia, technické parameter a požiadavky na funkcionalitu ako aj požiadavky na dodanie príslušných dokladov a dokumentov súvisiacich s dodaním predmetu zákazky a požiadavky na súvisiace služby sú uvedené v Opise predmetu zákazky pre LC1, LC2,LC3 a LC4. Verejný obstarávateľ požaduje dodanie tovarov do miesta určeného v rámci mesta Poprad, požaduje poskytnutie záručného servisu, zaškolenia personálu minimálne 1 osobu/zamestnanca verejného obstarávateľa . Uchádzač v ponuke predloží Technický list ponúkaného predmetu zákazky LC 1 / LC 2/ LC 3/LC4, ktorým bude deklarovať splnenie požiadaviek verejného obstarávateľa na technickú špecifikáciu a technické parametre predmetu zákazky LC 1 / LC 2 / LC3/LC4.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144400 Straßeninstandhaltungsfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Logický celok č. 4Podvalník na prevoz frézy, valca a finišéra