616363-2026 - Ergebnis
Kroatien – Software-Wartung und -Reparatur – Nabava resursa za slanje tekstualnih poruka
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava resursa za slanje tekstualnih poruka
Beschreibung: Predmet nabave je nabava resursa za slanje tekstualnih poruka, sukladno detaljnom opisu, vrstama i količinama određenim u Opisu predmeta nabave, Tehničkim specifikacijama, Troškovniku i ovoj Dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: 26.2.67
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0000