2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. dla Miasta Jelenia Góra, jednostek organizacyjnych Miasta Jelenia Góra, instytucji kultury oraz spółek z udziałem Miasta Jelenia Góra
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. dla Miasta Jelenia Góra, jednostek organizacyjnych Miasta Jelenia Góra, instytucji kultury oraz spółek z udziałem Miasta Jelenia Góra. Zakres zamówienia obejmuje zasilanie w energię elektryczną 463 punktów poboru energii wskazanych w załączniku nr 1 „Wykaz Nabywców i Odbiorców energii elektrycznej” do Tomu III SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”. Przewidywana ilość poboru energii elektrycznej w okresie objętym dostawą tj. od dnia 01.01.2027 r. do dnia 31.12.2028 r. wynosi ogółem: 33 619 313 kWh, w tym w grupach taryfowych: 1. B11 - 76 222 kWh, 2. B21 - 4 105 235 kWh, 3. B23 - 14 834 607 kWh, 4. C11 - 3 634 855kWh, 5. C21 - 2 933 756 kWh, 6. G11 - 515 847 kWh, 7. C12a - 625 781 kWh, 8. C22a - 273 158 kWh, 9. C12b - 6 506 299 kWh, 10. G12 - 72 924 kWh, 11. O12 - 40 629 kWh. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami.
Interne Kennung: RZ.271.65.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: RZ.271.65.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001