2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wsparcia technicznego i serwisowego dla urządzeń IT będących w eksploatacji Zamawiającego, dostarczonych w ramach projektu e-Zdrowie w SP ZOZ MSWiA przez okres 36 miesięcy
Beschreibung: Zakup wsparcia technicznego i serwisowego dla urządzeń IT będących w eksploatacji Zamawiającego, dostarczonych w ramach projektu e-Zdrowie w SP ZOZ MSWiA przez okres 36 miesięcy
Interne Kennung: PIMMSWiA-261/03/08/05/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001