616382-2026 - Ergebnis
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Odpieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Lniano oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Lnianku.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdpieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Lniano oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Lnianku.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegającą na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu Gminy Lniano z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Lnianku.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze i zagospodarowaniu (odzysk lub unieszkodliwianie) odpadów komunalnych z terenu Gminy Lniano z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Lnianku oraz wykonanie usług towarzyszących związanych z utrzymaniem czystości i porządku na obszarze Gminy w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r.
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak opcji i wznowień