See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obstaranie techniky pre triedený zber KO v Humennom – Mulčovač s napojením za traktor so zberom a výklopom do kontajnera
Beschreibung: Predmetom zákazky je obstaranie hnuteľnej veci za účelom zefektívnenia systému triedeného zberu KO a taktiež za účelom zvýšenia kapacity triedeného zberu KO v rozsahu: Mulčovač s napojením za traktor so zberom a výklopom do kontajnera (1 ks) Podrobný opis je uvedený v špecifikácii, ktorá je súčasťou súťažných podkladov.
Interne Kennung: 557 380
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16310000 Mäher
5. Los
Los: LOT-0001