See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DEK-1625 DE KK_Neg. nyomáster. kész. fogyóanyag
Beschreibung: Adásvételi keretmegállapodás negatív nyomásterápiás készülékhez fogyóanyagok beszerzésére Debreceni Egyetem Klinikai Központ részére 2 részben. 1. rész: VivanoTec negatív nyomásterápiás készülék fogyóanyagai Mennyiség összesen 24 hónapra (db): 8374 Jelen rész esetében konszignációs raktár üzemeltetése szükséges a felhasználó szervezeti egységeknél. A fogyóanyagok mellé a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírás és ártáblázatban meghatározott darabszámú, műszaki specifikációjú VivanoTec negatív nyomásterápiás készüléket kéri AK biztosítani a szerződés időtartamára szükség szerint. 2. rész: Renasys Go típusú vákuum terápiás készülék fogyóanyagai Mennyiség összesen 24 hónapra (db): 580
Vorherige Bekanntmachung: 282595-2026
Interne Kennung: EKR000713342026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: A közbeszerzési dokumentáció korlátozás nélkül, teljes körűen, közvetlenül és díjmentesen elérhető a következő címen: https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR000713342026. AK figyelemmel a Kbt. 81. § (4)-(5) bekezdéseire, az ajánlatok bírálatát - ideértve annak aránytalanul alacsony ár vizsgálatára vonatkozó részét is - az ajánlatok értékelését követően végzi el.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VivanoTec negatív nyomást. készülék fogyóany.
Beschreibung: Adásvételi keretmegállapodás negatív nyomásterápiás készülékhez fogyóanyagok beszerzésére Debreceni Egyetem Klinikai Központ részére. 1. rész: VivanoTec negatív nyomásterápiás készülék fogyóanyagai (Mennyiség összesen 24 hónapra (db): 8374) - VivanoTec Váladékgyűjtő tartály 300ml Mennyiség összesen 24 hónapra (db): 268 - VivanoTec Váladékgyűjtő tartály 800ml Mennyiség összesen 24 hónapra (db): 2210 - VivanoTec Port 8cmx8cm Mennyiség összesen 24 hónapra (db): 712 - Vivanotec Y-csatlakozó Mennyiség összesen 24 hónapra (db): 116 - Vivanomed Foam kit L 25cmx15cmx3,3cm Mennyiség összesen 24 hónapra (db): 470 - Vivanomed Foam kit M 18x12,5x3,3 Mennyiség összesen 24 hónapra (db): 646 - Vivanomed Foam kit S 10cmx7,5cmx3,3cm Mennyiség összesen 24 hónapra (db): 792 - Vivanomed Foam kit XL 30cmx30cmx1,6cmx2db Mennyiség összesen 24 hónapra (db): 82 - Vivanomed Abdominal hasi szett Mennyiség összesen 24 hónapra (db): 52 - Vivano Whitemed S 7,5cmx10cm Mennyiség összesen 24 hónapra (db): 166 - Vivano Whitemed L 15cmx10cm Mennyiség összesen 24 hónapra (db): 4 - Vivanomed Gel Strip 10cmx7cm Mennyiség összesen 24 hónapra (db): 6 - Hydrofilm kötszer (10 x 25 cm) Mennyiség összesen 24 hónapra (db): 1150 - Hydrofilm kötszer (20 x 30 cm) Mennyiség összesen 24 hónapra (db): 1700 A megajánlott termékeknek kompatibilisnek kell lenniük a meglévő VivanoTec negatív nyomásterápiás készülékhez, Ajánlatkérő ennek érdekében hivatkozott a fenti meghatározott termékekre, az egyenértékűséget is ebben a tekintetben vizsgálja. A fenti fogyóanyagok mellé a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírás és ártáblázatban meghatározott darabszámú, műszaki specifikációjú VivanoTec negatív nyomásterápiás készüléket kéri AK biztosítani a szerződés időtartamára szükség szerint. Jelen rész esetében konszignációs raktár üzemeltetése szükséges a felhasználó szervezeti egységeknél. A tételenkénti konszignációs mennyiségeket a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírás és ártáblázat részletesen tartalmazza. A konszignációs raktár helyszíneit a közbeszerzési dokumentum részét képező keretmegállapodás tervezet 2. sz. melléklete részletesen tartalmazza. Az adásvételi keretmegállapodás alapján megvásárolni kívánt termékek további minőségi és funkcionális követelményeit a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírás és ártáblázat részletesen tartalmazza. Ajánlattevőnek gyári új állapotú, korábban használatban nem lévő terméket kell megajánlania. Csak a teljes részre tehető ajánlat. Ajánlattevőnek az ártáblázat valamennyi sorára megajánlást kell tennie. A beszerzés magában foglalja a szállítást is. Nyertes AT kötelezettséget vállal arra vonatkozóan, hogy az általa szállított áruk steril termékek és a leszállításkor / konszignációs raktárba történő elhelyezéskor a teljes sterilitási idő legalább kétharmad részével rendelkeznek. Jótállás: sterilitási időtartamra. A további részleteket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő – amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában – ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Interne Kennung: EKR000713342026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ajánlatkérő jogosult a keretmennyiségtől a Keretmegállapodás hatálya alatt legfeljebb 50 %-kal több mennyiség igénybevételére (opcionális rész). Ajánlatkérő a Keretmegállapodás hatálybalépésétől jogosult egy vagy több részletben a Keretmegállapodásban foglalt opciót egyoldalú nyilatkozatával lehívni. Ajánlatkérő fenntartja magának a jogot, hogy a jelen pontban meghatározott opciót ne vagy ne teljes egészében hívja le.
Los: LOT-0002
Titel: Renasys Go típusú vákuum ter. készülék fogyóany.
Beschreibung: Adásvételi keretmegállapodás negatív nyomásterápiás készülékhez fogyóanyagok beszerzésére Debreceni Egyetem Klinikai Központ részére. 2. rész: Renasys Go típusú vákuum terápiás készülék fogyóanyagai (Mennyiség összesen 24 hónapra (db): 580) - Renasys soft port Mennyiség összesen 24 hónapra (db): 280 - Renasys Go S-tartály 300 ml Mennyiség összesen 24 hónapra (db): 60 - Renasys L habkötszer készlet Mennyiség összesen 24 hónapra (db): 140 - Renasys Touche tartály 300 ml Mennyiség összesen 24 hónapra (db): 100 A megajánlott termékeknek kompatibilisnek kell lenniük a meglévő Renasys Go típusú vákuum terápiás készülékhez, Ajánlatkérő ennek érdekében hivatkozott a fenti meghatározott termékekre, az egyenértékűséget is ebben a tekintetben vizsgálja. Az adásvételi keretmegállapodás alapján megvásárolni kívánt termékek további minőségi és funkcionális követelményeit a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírás és ártáblázat részletesen tartalmazza. Ajánlattevőnek gyári új állapotú, korábban használatban nem lévő terméket kell megajánlania. Csak a teljes részre tehető ajánlat. Ajánlattevőnek az ártáblázat valamennyi sorára megajánlást kell tennie. A beszerzés magában foglalja a szállítást is. Steril termékek esetén: Nyertes AT kötelezettséget vállal arra vonatkozóan, hogy az általa szállított áruk steril termékek és a leszállításkor a teljes sterilitási idő legalább kétharmad részével rendelkeznek. Jótállás: Steril termékek esetén: sterilitási időtartamra. Nem steril termékek esetén: teljesítéstől számított 12 hónapos időtartamra. A további részleteket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő – amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában – ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Interne Kennung: EKR000713342026/2