616426-2026 - Wettbewerb
Schweden – Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen – Boende för personer med psykisk funktionsnedsättning 2027 Skåne, Halland, Kronoberg
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Boende för personer med psykisk funktionsnedsättning 2027 Skåne, Halland, Kronoberg
Beschreibung: Se upphandlingsdokument
Interne Kennung: 26/7
Zentrale Elemente des Verfahrens: Se upphandlingsdokument
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Allmänna frågor
Interne Kennung: 1923025-0
Los: LOT-0002
Titel: Delområde A. Enskilda platser i bostad med särskilt stöd/särskilt boende för personer med psykisk funktionsnedsättning
Interne Kennung: 1954750-1
Los: LOT-0003
Titel: Delområde B. Enskilda platser i hem för viss annan heldygnsvård för personer med psykisk funktionsnedsättning (korttidsboende)
Interne Kennung: 1954754-2